KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

1.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

1.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

1.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1.4.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

1.4.2. Przesyłka paletowa.

1.4.3. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Mikołowska 31, 41-400 Mysłowice – w Dni Robocze, w godzinach od 07:00 do 15:00.

1.5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 30 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 30 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

1.5.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności kartą płatniczą lub płatności elektronicznych - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.5.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 30 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 30 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

1.6.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności kartą płatniczą lub płatności elektronicznych - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.7. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

FORMY PŁATNOŚCI


2.1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

2.1.1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

2.1.2. Płatności elektroniczne, szybkie przelewy online, płatności BLIK i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu imoje – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Sposoby płatności” oraz na stronie internetowej https://www.imoje.pl.

2.1.2.1. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu imoje. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

imoje – ING Bank Śląski SA., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym Katowice - Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005459, kapitał zakładowy w kwocie 130.100.000,00 zł opłacony w całości, NIP: 634-013-54-75, REGON: 271514909.

2.1.4. Płatności online z Dotpay.

płatności imoje