Czy przed dokonaniem zakupu można osobiście obejrzeć drabinę?

Nie, niestety nie ma takiej możliwości. Natomiast nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze odpowiedniej drabiny.

Co to jest zasięg pracy?

Zasięg pracy to szacowany wymiar określający odległość od poziomu posadowienia drabiny do poziomu na jaką może sięgnąć osoba pracująca na drabinie (stojąca na stopniu drabiny oznaczonym znakiem - stop).

Jaki zakres obejmuje gwarancja?

Na wszystkie nasze produkty udzielamy Państwu gwarancji, która obejmuje wszelkie wady fabryczne. Okres gwarancji jest podawany w ofercie danego produktu na naszej stronie www. Dokładne warunki gwarancji dołączamy do każdego zakupionego towaru.

Jakie są koszty wysyłki? Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?

Koszty wysyłki oraz czas realizacji zamówienia podajemy każdorazowo przy opisie produktu na stronie www. Dane te są różne w zależności od rodzaju drabiny.

Czy jest możliwość złożenia zamówienia telefonicznie?

Tak, zamówienia telefoniczne możecie Państwo składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 pod numerem telefonu - 601 062 672.

Czy jest możliwy odbiór osobisty zamówienia w cenie podanej na stronie internetowej?

Tak, możecie Państwo odebrać zamówiony towar osobiście w magazynie naszej firmy mieszczącym się pod adresem ul. Mikołowska 31, 41-400 Mysłowice, w godzinach 7:00-15:00. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny, aby upewnić się czy ten produkt jest u nas na stanie. Za wybraną drabinę zapłacicie Państwo taką samą kwotę, jaką podajemy na stronie internetowej. 

Czy w przypadku drabin domowych ilość szczebli jest podawana razem z podestem?

Tak, ilość szczebli jest podawana wraz z podestem w przypadku wszystkich drabin domowych.

Jaka jest różnica między drabinami Helper, Eurostyl a Forte? Z czego wynikają różnice w cenie pomiędzy tymi modelami drabin?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy Państwu 3 linie produkcyjne drabin: Helper - do zastosowań domowych, Eurostyl - linia półprofesjonalna oraz Forte - przeznaczona do ciężkich prac budowlanych.

Drabiny różnią się przede wszystkim grubością aluminium, rodzajem materiału z którego wykonane są elementy drabiny takie jak: okucia, śruby, stabilizatory oraz ceną. Im wyższa linia tym mocniejsza drabina.

W praktyce: jeżeli potrzebujesz drabiny do sporadycznego użytkowania - wymiana żarówki, mycie okien - wybierz drabinę Helper - po co przepłacać. Jeżeli drabina ma służyć w pracy, będziesz jej używał 5 dni w tygodniu do ciężkich prac budowlanych zdecyduj się na drabinę Forte.

Jakie szerokości pomiędzy szczeblami występują w drabinach?

W drabinach Alve odległości pomiędzy szczeblami wynoszą 28,3 cm i wymiar ten mieści się w europejskich normach EN-131.

Jaka nośność mają drabiny Alve?

Wszystkie nasze drabiny mają nośność 150 kg - jest to jeden z wymogów określonych przez normę europejską EN-131. Wyjątek w naszej ofercie stanowi drabina jednostronna o symbolach od 2913 do 2918, w której dopuszczalne obciążenie to 120 kg i jest ona przeznaczona do użytku domowego.

Czy drabiny są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa?

Tak, nasze drabiny spełniają normy EN-131, co jest potwierdzone deklaracją TÜV.
Do każdej drabiny załączamy wymagane deklaracje zgodności. Wyjątkiem w naszej ofercie są drabiny jednostronne o symbolach 2913 - 2918, przeznaczone do użytku domowego.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto