Aktywne filtry

Drabiny 3-częściowe uniwersalne

Drabina 3 elementowa to drabina wielofunkcyjna, z możliwością wykorzystania jako drabina przystawna, drabina rozstawna oraz drabina wolnostojąca z wysuniętym trzecim elementem. Cechuje się mnogością zastosowań w wielu różnorodnych pracach. Do użytkowania jako drabina domowa lub drabina profesjonalna.

Drabiny 3 częściowe uniwersalne marki ALVE spełniają normy PN-EN-131 i posiadają certyfikat TÜV, dlatego mogą być stosowane jako drabiny profesjonalne dla firm. Doskonale nadają się do wszelkich prac budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Sprawdzają się również w halach i magazynach. Konstrukcja aluminiowa jest bardzo mocna i trwała, dlatego modele 3 częściowe przeznaczone są do intensywnego użytkowania.

Wykonane z odpornego na korozję aluminium, dzięki czemu drabiny aluminiowe świetnie sprawdzają się w pracach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności. W ofercie drabin 3 elementowych znajduje się również drabina na schody.

Drabiny 3 elementowe charakteryzują się dużym zasięgiem pracy, przy zachowaniu lekkiej konstrukcji, wygodnej do transportu oraz rozkładania. Użytkowane jako drabiny domowe sprawdzają się przy wykonywaniu codziennych prac w domu, ogrodzie oraz przy remontach i pracach konserwatorskich. Zastosowanie aluminium czyni je drabinami poręcznymi, lekkimi, a jednocześnie mocnymi i trwałymi.

W ofercie dostępne są trzy linie drabin: Forte - linia profesjonalna, do zastosowania jako drabiny dla firm, Eurostyl - drabiny półprofesjonalne oraz Helper - linia ekonomiczna, do użytkowania jako drabiny do domu. Każdy model drabin występuje w kilku konfiguracjach różniących się między innymi liczbą szczebli i maksymalnym zasięgiem pracy. Zróżnicowana liczba szczebli i wysokość robocza w różnych modelach, umożliwia dobór drabiny dopasowanej do własnych potrzeb.

Dostępne w asortymencie akcesoria do drabin zwiększają komfort pracy na wysokości. Pojemnik na narzędzia ułatwia pracę, dając wygodny dostęp do narzędzi podczas korzystania z drabiny. Noga przedłużająca do drabiny ułatwia ustawienie drabiny na nierównościach podłoża, takich jak krawędzie krawężników czy stopnie schodów. Kółka do drabiny pomagają wsunąć drabinę po ścianie.

Części zamienne do drabin są dostępne od ręki, dzięki czemu w szybki i prosty sposób można wymienić zużytą bądź uszkodzoną część drabiny. W asortymencie stopki do drabiny oraz stabilizator do drabiny.

Drabiny ALVE to produkty solidne i wytrzymałe, do użytkowania przez wiele lat. W ofercie również inne produkty, w tym drabiny wielofunkcyjne, drabiny przystawne, drabiny specjalne, drabiny jednostronne czy drabiny rozstawne

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto