Aktywne filtry

Drabiny rozstawne

Drabina rozstawna charakteryzuje się mnogością zastosowań zarówno jako drabina profesjonalna, jak i drabina domowa. Porządna aluminiowa konstrukcja jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu drabina aluminiowa może być użytkowana przez wiele lat. Lekka i poręczna drabinka aluminiowa doskonale sprawdza się w wielu codziennych zadaniach.

Solidne drabiny rozstawne to rozwiązanie dla osób, które podczas korzystania z drabiny stawiają na stabilność i chcą uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy na drabinie. Doskonała pomoc do zastosowania w trakcie wykonywania prac domowych i ogrodowych, a także prac remontowych, wykończeniowych, budowlanych oraz w magazynach, hurtowniach i halach produkcyjnych.

W kategorii drabin rozstawnych znajdują się różnorodne produkty, takie jak drabina dwustronna, drabina jednostronna, drabina 3 elementowa, drabina 2 elementowa uniwersalna, a także drabiny specjalne, czyli drabina przegubowa, drabina na schody oraz drabina z podestem. Szeroki wybór produktów najwyższej jakości.

Drabiny aluminiowe cechują się z jednej strony lekkością i zgrabnością, a z drugiej wytrzymałością oraz mocną konstrukcją. Do wyboru różna ilość szczebli oraz wysokość robocza, co umożliwia dopasowanie drabiny do własnych preferencji. Drabiny dla firm są bezpieczne do użytku profesjonalnego, gdyż spełniają normy PN-EN-131, a także posiadają certyfikat TÜV.

W asortymencie trzy linie produktów: Helper - lekkie i wygodne drabiny do domu, Eurostyl - solidne oraz wielofunkcyjne drabiny półprofesjonalne, Forte - bardzo trwałe i wytrzymałe drabiny profesjonalne. Drabiny ALVE cechuje wysoki komfort użytkowania oraz duża trwałość, zapewniająca długą żywotność drabiny.

Akcesoria do drabin pozwalają zwiększyć funkcjonalność drabin rozstawnych. Dzięki zastosowaniu uchwytu dachowego w prosty sposób powstaje drabina na dach. Noga przedłużająca do drabiny umożliwia stawianie drabiny na nierównym podłożu, jak stopnie schodów, krawędzie krawężników lub pochyłości terenu. Uchwyt dystansowy do drabiny zapewnia uzyskanie odstępu od powierzchni, na której oparta jest drabina, co jest przydatne podczas czyszczenia rynien czy drobnych napraw pokrycia dachowego.

Części zamienne do drabin pozwalają na szybką, prostą i niedrogą wymianę zużytego lub zniszczonego elementu drabiny. Stabilizator do drabiny zapewnia stabilność konstrukcji podczas prac na wysokości. Stopki do drabiny zapobiegają nadmiernemu przesuwaniu drabiny, a dodatkowo zabezpieczają podłoże przed porysowaniem.

Dostępna szeroka gama drabin z różnych kategorii. Przeciwieństwem drabin rozstawnych są drabiny przystawne. W ofercie również drabiny magazynowe, drabiny wielofunkcyjne czy drabiny wysuwane. Drabiny ALVE to uniwersalne i ponadczasowe produkty, wykonane z komponentów najwyższej jakości.