Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x9

Drabina aluminiowa 3x9 to drabina wielofunkcyjna, która może być użytkowana jako drabina wolnostojąca bądź drabina wysuwana. Nadaje się do rozsunięcia lub rozłożenia i jest przeznaczona głównie do prac remontowych, ogrodowych, wykończeniowych czy konserwacyjnych. Dostępna również drabina na schody, która doskonale sprawdza się w pracach na nierównościach terenu.

Drabina 3 elementowa to nie tylko funkcjonalny i praktyczny produkt, ale także łatwy w przechowywaniu i transporcie. Po złożeniu drabina zajmuje niewiele miejsca i można ją wygodnie schować. Komfortowe oraz bezpieczne narzędzie do prac na wysokości, zgodne z normą EN-131 i certyfikowane przez TUV. Drabina 3x9 może być użytkowana jako drabina domowa lub drabina profesjonalna.

Stabilna konstrukcja wyposażona jest w mocne podłużnice, solidny stabilizator oraz ryflowane szczeble, dzięki czemu drabina aluminiowa jest odporna na obciążenia i niezwykle wytrzymała. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają także stopki antypoślizgowe, które utrzymują stabilność na każdej powierzchni.

Akcesoria do drabin to dodatkowe wyposażenie, zwiększające komfort oraz efektywność pracy na wysokości. W ofercie między innymi noga przedłużająca, haki, oparcie do muru czy uchwyt dachowy. Z kolei części zamienne umożliwiają szybką wymianę elementu drabiny, takiego jak stabilizator czy stopki do drabiny.

Trwała konstrukcja, wyjątkowa łatwość obsługi oraz wysoka jakość wykonania to cechy, które szczególnie wyróżniają drabiny ALVE. Duży wybór różnorodnych produktów umożliwia dobór drabiny do własnych oczekiwań. Dostępne między innymi drabiny dwustronne, drabiny jednostronne, drabiny magazynowe czy drabiny specjalne.