Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x12

Trwała drabina aluminiowa 1x12 dostępna jest jako drabina przystawna z linii Forte. Przeznaczona do zastosowania jako drabina profesjonalna. Solidna, mocna i wytrzymała drabina aluminiowa. Doskonale sprawdza się w zakładach pracy, przy pracach konserwatorskich oraz budowlanych.

Solidne szczeble rozpierane w podłużnicach zapewniają stabilność podczas korzystania z drabiny. Zaopatrzona w stopki antypoślizgowe, które zapobiegają niepożądanemu przesuwaniu drabiny, a ponadto chronią podłoże przed uszkodzeniem. Lekka konstrukcja aluminiowa sprawia, że drabina jest poręczna oraz wygodna do przenoszenia.

Drabiny aluminiowe z linii Forte przeznaczone są do zastosowania jako drabiny do firmy. Najwyższa jakość materiałów oraz wykonania sprawia, że drabiny ALVE są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zgodność z normą PN-EN-131 oraz certyfikat TUV świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Maksymalne obciążenie do 150 kg zapewnia wytrzymałość konstrukcji aluminiowej.

W asortymencie występują również inne kategorie drabin, takie jak drabiny wielofunkcyjne, drabiny rozstawne, drabiny 3 elementowe czy drabiny dwustronne. Oferowane są także drabiny domowe, przeznaczone do wszelkich prac domowych, ogrodowych czy remontowych.

Dostępne akcesoria do drabin zwiększają efektywność prac na wysokości. Kółka do drabiny ułatwiają wsunięcie drabiny aluminiowej po ścianie. Groty umożliwiają stabilne ustawienie drabiny na grząskim gruncie. Uchwyt dachowy pozwala na zamienienie zwykłej drabiny przystawnej w drabinę dachową. Dodatkowo drabiny ALVE mają łatwo dostępne części zamienne, takie jak stopki oraz stabilizator.