Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x20

Solidna i wytrzymała drabina aluminiowa 1x20 to drabina przystawna z linii specjalistycznej Forte. Przeznaczona jest do wykorzystania jako drabina profesjonalna, we wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, remontowych, konserwatorskich oraz wykończeniowych. Mocna drabina aluminiowa, odporna na uszkodzenia i wyjątkowo trwała.

Bardzo duży maksymalny zasięg pracy sprawia, że drabina może być wykorzystywana w trudno dostępnych miejscach. Drabiny aluminiowe mogą być użytkowane na zewnątrz i w wilgotnym środowisku, ze względu na odporność na korozję.

Drabiny profesjonalne Forte mogą być wykorzystywane jako drabiny dla firm, ze względu na zgodność z normą PN-EN-131. Ponadto posiadają certyfikat TUV, zapewniający bezpieczeństwo podczas prac na wysokości. Dopuszczalne obciążenie drabiny wynosi 150 kg.

Drabiny ALVE z serii profesjonalnej Forte wyprodukowane są z grubszego aluminium, dzięki czemu są bardzo mocne i wytrzymałe. W ofercie dostępne także drabiny wielofunkcyjne, drabiny magazynowe, drabiny specjalne, takie jak drabina przegubowa, drabina z podestem, drabina rusztowanie oraz drabina na schody.

W celu zwiększenia funkcjonalności można zastosować akcesoria do drabin, takie jak kółka do drabiny aluminiowej, stopień poszerzający czy uchwyt dachowy do drabiny. Łatwo dostępne części zamienne umożliwiają bezproblemową i wygodną wymianę wyeksploatowanego elementu drabiny. W ofercie takie produkty jak stopki do stabilizatora drabiny oraz stabilizator do drabiny, dostępny w kilku wariantach.