Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x7

Drabina aluminiowa 2x7 składa się z 2 elementów, każdy po 7 szczebli lub stopni. Występuje jako drabina dwustronna, drabina magazynowa, drabina rusztowanie, drabina 2 częściowa uniwersalna, drabina 2 częściowa wysuwana, drabina przegubowa oraz drabina na schody. W zależności od modelu przeznaczone do użytkowania jako drabina domowa, drabina ogrodowa lub drabina profesjonalna.

Drabiny aluminiowe są dostępne jako drabiny półprofesjonalne linii Eurostyl lub drabiny profesjonalne linii Forte. W celu zapewnienia jak największego poziomu bezpieczeństwa drabiny ALVE są zgodne z normami europejskimi PN-EN-131, a ponadto posiadają certyfikat TUV, dzięki czemu mogą być użytkowane jako drabiny do firmy. Nośność do 150 kg zapewnia dużą stabilność podczas pracy.

Drabina z podestem daje możliwość swobodnej pracy na wysokości, bez obawy o upadek. Jest to drabina wielofunkcyjna, z możliwością zastosowania na 6 sposobów. Drabina przegubowa to wszechstronny produkt, z możliwością użytkowania jako drabina przystawna lub drabina rozstawna.

Podest przejściowy gwarantuje stabilne i bezpieczne oparcie podczas prac magazynowych. Wygodny dostęp do wyższych regałów, dojście do maszyn czy urządzeń, a także przejście nad taśmą linii produkcyjnej. Z kolei drabiny 2 elementowe występują jak drabina rozsuwana oraz drabina uniwersalna, do zastosowania jako drabina wysuwana lub drabina wolnostojąca.

Drabiny dwustronne dostępne są w wersji ze stopniami lub ze szczeblami, w linii półprofesjonalnej oraz profesjonalnej. Drabina składana po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co sprawia, że jest prosta w przechowywaniu. W wersji 2x7 szczebli dostępna również drabina schodowa.

Dodatkowo drabiny ALVE można wzbogacić o akcesoria do drabin. W ofercie także części zamienne, takie jak stopki czy stabilizator do drabiny, umożliwiające szybką wymianę zużytej części drabiny.