Aktywne filtry

Drabiny domowe

Drabina domowa wykonana jest z solidnego aluminium, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Dzięki lekkiej konstrukcji drabiny aluminiowe są wygodne do przenoszenia oraz rozkładania. Drabina pokojowa o wysokiej jakości wykonania, gwarantującej trwałość oraz długą żywotność drabiny.

Wszechstronna drabinka do domu o wielu zastosowaniach. W ofercie różnorodne drabiny domowe, w tym drabiny jednostronne oraz drabiny dwustronne, doskonałe do codziennych prac domowych. Ponadto w asortymencie drabiny domowe, takie jak drabina wysuwana, drabina przystawna, drabina 3 elementowa, drabina 2 elementowadrabina wielofunkcyjna oraz drabina na schody, które idealnie sprawdzają się w czasie remontów i nadają się również do prac przydomowych na zewnątrz.

Drabina do domu, drabina pokojowa - zastosowanie

Drabina do domu to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Do wykorzystania w trakcie codziennych obowiązków domowych, remontów, drobnych napraw oraz w pracach ogrodowych. Zróżnicowana liczba stopni i liczba szczebli ułatwia dobór odpowiedniej drabiny do domu. Lekka konstrukcja aluminiowa sprawia, że drabinka domowa zapewnia wysoki komfort użytkowania drabiny.  

Drabiny przystawne i drabiny wysuwane umożliwiają bezpieczne oraz stabilne dostanie się na dużą wysokość, np. w celu wyczyszczenia rynny, odśnieżenia garażu, czy prac konserwatorskich na dachu domu. Zróżnicowane rodzaje drabin oraz różna wysokość robocza umożliwiają dopasowanie drabiny do własnych preferencji. 

Drabiny 2 elementowe, drabiny 3 elementowe oraz drabiny wielofunkcyjne to produkty uniwersalne, które sprawdzają się w wielu różnorodnych pracach. Kilka możliwości rozłożenia, jako drabina rozstawna, drabina przystawna, czy drabina z wysuwanym trzecim elementem sprawia, że są to produkty bardzo funkcjonalne oraz użyteczne.

Sama drabina domowa - to nie wszystko

Dodatkowo w ofercie dostępne również akcesoria do drabin, usprawniające pracę na wysokości. Pojemnik na narzędzia umożliwia wygodny dostęp do narzędzi podczas pracy na drabinie. Szpice do drabiny zapobiegają przesuwaniu drabiny na grząskim gruncie, dzięki czemu są wyjątkowo przydatne podczas prac w ogrodzie oraz na placach budowy. Noga przedłużająca do drabiny ułatwia ułożenie drabiny na nierównościach podłoża, takich jak stopnie schodów oraz krawędzie krawężników.

Części zamienne umożliwiają prostą i szybką wymianę zużytego elementu drabiny aluminiowej. W asortymencie stopki do drabin oraz stabilizator do drabiny, występujący w kilku wariantach. W ofercie dostępne również drabiny dla firm, do wykorzystania profesjonalnego. Lekkie i trwałe drabiny ALVE przeznaczone dla gospodarstw domowych.