Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x12

Bardzo trwała drabina aluminiowa 3x12 to drabina składana z trzech elementów, z których każdy ma po 12 szczebli. Maksymalne obciążenie wynosi 150 kg, dzięki czemu drabiny 3-częściowe uniwersalne są bardzo trwałe oraz wytrzymałe. Doskonale sprawdzają się do użytku zarówno jako drabiny do domu, jak również jako drabiny dla firm.

W ofercie drabina półprofesjonalna z linii Eurostyl oraz drabina profesjonalna z linii Forte. Drabiny aluminiowe zgodne z normą PN-EN-131 oraz zaopatrzone w certyfikat TUV, co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu. Drabiny ALVE cechuje najwyższa jakość wykonania.

Drabina 3 elementowa to narzędzie służące do do wykonywania prac wysokościowych. Składa się z trzech odcinków, które mogą być użytkowane jako drabina rozstawna lub drabina wysuwana. Podłużnice drabiny zakończone są stopkami, które zapewniają stabilne oparcie i zapobiegają przesuwaniu drabiny.

Elementy drabiny wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu z drabiny można korzystać przez długi czas. Drabina trzyelementowa jest bardzo praktycznym narzędziem, które można wykorzystać do różnego rodzaju prac na wysokościach. Przydatne podczas prac ogrodowych, konserwatorskich, remontowych, budowlanych a także w halach i warsztatach.

W asortymencie także produkty takie jak drabina wielofunkcyjna, drabina dwustronna, drabina przystawna czy drabina magazynowa. Dodatkowo drabiny można zaopatrzyć w zwiększające funkcjonalność akcesoria do drabin aluminiowych. Łatwo dostępne części zamienne umożliwiają szybką wymianę elementu drabiny, takiego jak stopki czy stabilizator do drabiny.