Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x6

Drabina aluminiowa 2x6 jest dostępna jako różne rodzaje drabin, takie jak drabina dwustronna, drabina przegubowa oraz drabina magazynowa. Drabiny występują w linii półprofesjonalnej Eurostyl oraz jako drabiny profesjonalne z linii Forte.

Drabiny ALVE wykonane są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i mogą być użytkowane przez długi czas. Aluminium jest materiałem odpornym na uszkodzenia oraz korozję, dlatego drabiny wykonane z aluminium można stosować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz, a także w miejscach o zwiększonej wilgotności.

Drabiny aluminiowe w zależności od rodzaju mogą być stosowane jako drabiny domowe lub drabiny profesjonalne. Solidne i trwałe drabiny dla firm to bezpieczne produkty, które mogą być stosowane w zakładach pracy, ponieważ są wykonane w zgodzie z normami PN-EN-131, na potwierdzenie czego posiadają certyfikat TUV.

Drabina składana po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie. Drabiny dwustronne dostępne są w modelach ze stopniami lub ze szczeblami. Drabina przegubowa to drabina wielofunkcyjna, wyposażona w solidne szczeble antypoślizgowe. Do użytku jako drabina rozstawna lub drabina przystawna.

Podest przejściowy to urządzenie, które jest dedykowane do prac w halach produkcyjnych oraz magazynach. Do zastosowania jako podest do sięgania na wyższe regały, dojście do maszyn i urządzeń, jak również jako przejście nad taśmą linii produkcyjnej. Maksymalne obciążenie do 150 kg gwarantuje stabilność i wytrzymałość konstrukcji aluminiowej.

W ofercie również inne produkty, w tym drabiny jednostronne, drabiny 2 częściowe wysuwane czy drabiny 3 elementowe. Dostępne także różnorakie akcesoria do drabin oraz części zamienne.