Aktywne filtry

Części zamienne

Części zamienne do drabiny umożliwiają prostą i szybką wymianę zniszczonego lub wyeksploatowanego elementu drabiny. Gdy jakaś część drabiny uszkodzi się, zgubi albo zużyje, w łatwy sposób można wymienić ten element na nowy - to tańsze rozwiązanie niż zakup nowej drabiny aluminiowej.

Drabiny ALVE mają części zamienne dostępne od ręki. W asortymencie między innymi drabiny przystawne, drabiny rozstawne, drabiny 3 elementowe, drabiny wysuwane, drabiny wielofunkcyjne oraz drabiny dwustronne. Do zastosowania jako drabiny domowe lub drabiny profesjonalne.

Stabilizator do drabiny umożliwia swobodne prowadzenie prac na wysokości. Zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas użytkowania drabiny. Stabilizator jest najbardziej narażony na uszkodzenia oraz na zużycie, ponieważ na nim i na stopkach opiera się całe obciążenie drabiny oraz pracującego użytkownika. W asortymencie kilka rodzajów stabilizatorów do różnych modeli drabin.

Stopki do drabin zapewniają maksymalną stabilność drabiny, również na śliskim podłożu. Dzięki zastosowaniu stopek, rozłożona drabina aluminiowa nie przesuwa się, a użytkownik zyskuje wysoki komfort pracy. Ponadto stopki zabezpieczają przed uszkodzeniem powierzchnię, na której stoi drabina. Stopki to część drabiny, która szybko się zużywa, pomimo zastosowania wysokiej jakości materiałów, dlatego warto raz na jakiś czas sprawdzać stan posiadanych stopek i jeśli są zużyte, to wymienić je na nowe.

W asortymencie znajduje się kilka rodzajów stopek, o różnych wymiarach i przeznaczeniu. Dostępne są stopki do drabin domowych, stopki wsuwane do drabiny domowej, stopki do drabin uniwersalnych,  a także stopki do stabilizatora drabiny występujące w dwóch rozmiarach.

Solidne artykuły wykonane z komponentów najwyższej jakości. Drabiny ALVE oferują szeroki asortyment różnorodnych produktów. W ofercie również akcesoria do drabin, zwiększające komfort podczas pracy na drabinie. Trwałe i sprawdzone narzędzia do pracy, zapewniające bezpieczeństwo, wygodę i dużą efektywność.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto