Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x3

Lekka drabina aluminiowa 2x3 to drabina dwustronna z wejściem z obu stron drabiny. Wyposażona w 3 stopnie lub szczeble z każdej strony. W ofercie porządne drabiny półprofesjonalne Eurostyl oraz mocne drabiny profesjonalne Forte.

Wykonanie z lekkiego, a zarazem wytrzymałego stopu aluminium zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Podłużnice drabiny pokryte są podgumowanymi stopkami antypoślizgowymi, co zapobiega jej przesuwaniu się podczas pracy.

Drabiny aluminiowe wyprodukowane zgodnie z EN-131 oraz certyfikowane przez TUV. Spełniają najwyższe europejskie standardy i normy jakości. Maksymalne obciążenie do 150 kg gwarantuje dużą wytrzymałość drabiny.

Drabina trzystopniowa z możliwością wejścia z obu stron drabiny umożliwia wygodne dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Drabina składana z linii Eurostyl jest łatwa w przechowywaniu, ponieważ po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Doskonale sprawdzi się jako drabina domowa, a także w ogrodzie czy przy wykonywaniu prac remontowych.

Drabiny dla firm z linii Forte są wykonane z grubszego aluminium, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. W ofercie drabiny dwustronne. Do wyboru drabina dwustronna ze stopniami lub drabina dwustronna ze szczeblami. Zaopatrzone w taśmę zabezpieczającą przed rozsunięciem drabiny.

Drabina aluminiowa 2x3 to również drabina magazynowa, ułatwiająca dostęp do towarów składowanych na półkach czy regałach. Podest przejściowy magazynowy umożliwia bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy regałami magazynowymi.

W asortymencie także akcesoria do drabin aluminiowych oraz części zamienne do drabin. Sklep ALVE oferuje również drabiny wielofunkcyjne czy drabiny specjalne, takie jak np. drabina z podestem.