Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x16

Bardzo trwała drabina aluminiowa 2x16 to drabina wysuwana składająca się z dwóch elementów po 16 szczebli każdy. W zależności od modelu, taka drabina może być rozsuwana linką lub ręcznie, do osiągnięcia żądanej wysokości. Do użytkowania jako drabina przystawna złożona z dwóch elementów.

Drabina rozsuwana jest doskonałym narzędziem do stosowania w pracach wymagających dużej wysokości roboczej. Sklep ALVE oferuje drabiny 2-częściowe wysuwane w dwóch liniach produktowych: drabiny profesjonalne Forte oraz drabiny półprofesjonalne Eurostyl.

Drabiny aluminiowe wyprodukowane w zgodzie z normą EN-131, określającą wymagania dotyczące materiałów, wymiarów oraz nośności drabin. Ponadto posiadają certyfikat TUV, aby zapewnić wysoką jakość wykonania i procesu produkcyjnego oraz zgodność z europejskimi standardami.

Antypoślizgowe szczeble rozpierane w podłużnicach drabiny zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny. Podgumowane stopki antypoślizgowe solidnie zamocowane do drabiny zapewniają stabilność i chronią podłoże przed porysowaniem. Poręczna drabina cechująca się mnogością zastosowań.

Drabiny ALVE to bardzo wytrzymałe i trwałe produkty, przeznaczone do użytkowania przez długi czas. Doskonale sprawdzają się jako drabiny do domu, a także jako drabiny do firmy. Konstrukcja aluminiowa jest odporna na uszkodzania oraz korozję.

W asortymencie różne kategorie, w tym drabiny wielofunkcyjne, drabiny jednostronne, drabiny rozstawne oraz drabiny specjalne. Różnorodne akcesoria do drabin zwiększają efektywność podczas pracy na wysokości. W razie potrzeby drabiny ALVE mają dostępne od ręki części zamienne.