Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x12

Solidna i trwała drabina aluminiowa 2x12 to drabina dwuelementowa o łącznie 24 szczeblach bądź stopniach. Wykonana z lekkiego, a zarazem trwałego aluminium. Może być używana jako drabina rozstawna lub drabina przystawna, w zależności od rodzaju drabiny.

W asortymencie drabina przemysłowa, drabina dwustronna, drabina rozsuwana oraz drabina 2 elementowa uniwersalna. Produkty należą do linii Forte, przeznaczonej do użytku jako drabiny do firmy. Dwuelementowa drabina wysuwana występuje w standardowej szerokości, dostępna jest także drabina poszerzona, zapewniająca dużą wygodę podczas pracy.

Drabiny profesjonalne spełniają normy PN-EN 131, będące standardem europejskim dotyczącym drabin przenośnych. Ponadto posiadają certyfikat TUV, świadczący o spełnianiu wymagań pod kątem bezpieczeństwa i jakości. Drabina aluminiowa o dużej wysokości roboczej, która zapewnia optymalne warunki do prac na wysokości.

Konstrukcja aluminiowa jest odporna na uszkodzenia oraz korozję, dlatego może być użytkowana w wielu pracach wysokościowych. Drabina aluminiowa 2x12 znajduje swoje zastosowanie w różnych sytuacjach, takich jak prace magazynowe, instalacyjne, montażowe i budowlane. Przydatna także do użytku jako drabina do domu, aby sięgnąć po wysoko położone przedmioty lub wykonać drobne naprawy.

Akcesoria do drabin aluminiowych to dodatki, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy na wysokości. W ofercie również porządne części zamienne, takie jak stabilizator czy stopki do drabiny. Drabiny ALVE to trwałe produkty, doskonale sprawdzające się w użytkowaniu przez długi czas.