Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x5

Drabina aluminiowa 1x5 jest dostępna w sklepie ALVE jako drabina domowa, a także drabina magazynowa. Aluminium jest materiałem odpornym na korozję, dzięki czemu drabiny aluminiowe mogą być użytkowane również w miejscach o zwiększonej wilgotności.

Drabiny ALVE charakteryzuje solidne wykonanie z komponentów najwyższej jakości, zapewniające dużą żywotność drabin. Konstrukcja aluminiowa jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Stopki zamocowane na końcach drabin zapewniają stabilność podczas pracy, chroniąc przed przesunięciem.

Drabiny do firmy marki ALVE posiadają certyfikat TUV na zgodność z normą PN-EN-131, dzięki czemu praca na nich jest bezpieczna i komfortowa. Drabiny magazynowe to drabiny profesjonalne, które doskonale nadają się do wszelkich prac w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych. Dostępna drabina jednostronna magazynowa oraz podest magazynowy jednostronny.

Drabiny domowe cechują się mnogością zastosowań. Liczba stopni 1x5 zapewnia optymalną wysokość do codziennych prac domowych czy okazjonalnych remontów. Drabina składana po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie.

Drabiny ALVE występują w trzech liniach produktowych: linia profesjonalna Forte, drabiny półprofesjonalne Eurostyl oraz drabiny ekonomiczne Helper. W szerokim asortymencie oferowane są między innymi drabiny przystawne, drabiny rozstawne, drabiny rozsuwane oraz drabiny specjalne, takie jak drabina przegubowa czy drabina z podestem.

W celu zwiększenia efektywności oraz komfortu prac na wysokości można zastosować akcesoria do drabin. W ofercie również części zamienne, w tym stopki do drabiny oraz stabilizator. Solidne i trwałe drabiny aluminiowe o uniwersalnym zastosowaniu.