Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x4

Poręczna drabina aluminiowa 1x4 dostępna jest w kategoriach drabiny magazynowe oraz drabiny do domu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się dużą żywotnością. Lekka konstrukcja aluminiowa jest wygodna do przenoszenia oraz użytkowania.

Drabina magazynowa ze stopniami oraz podest profesjonalny to drabiny jednostronne z linii Forte, oferującej drabiny profesjonalne. Liczba stopni 1x4 jest wygodna do codziennych prac na wysokości. Bezpieczne do użytku jako drabiny dla firm, ponieważ posiadają certyfikat TUV i spełniają normy PN-EN-131.

Drabina aluminiowa 1x4 to również drabina domowa. Sprawdza się do zastosowania przy codziennych obowiązkach domowych, sprzątaniu czy drobnych remontach. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie. Drabina domowa 4 stopniowa cechująca się lekkością, zapewniającą duży komfort podczas użytkowania.

Konstrukcja aluminiowa jest solidna, a jednocześnie lekka i poręczna. Drabiny aluminiowe na końcach zaopatrzone są w stopki, które zapobiegają przesuwaniu drabiny oraz chronią podłoże przed porysowaniem.  

Drabiny ALVE to niezwykle trwałe produkty, wyprodukowane z komponentów najwyższej jakości. Dostępne między innymi drabiny dwustronne, drabiny rozstawne, drabiny wielofunkcyjne czy drabiny 2-częściowe uniwersalne. W asortymencie również akcesoria do drabin oraz części zamienne.

W ofercie produktowej dostępne są trzy linie drabin: Forte - mocne drabiny profesjonalne, Eurostyl - solidne drabiny półprofesjonalne, Helper - lekkie drabiny domowe. Duża gama produktów umożliwia dobór drabiny pod własne preferencje.