Aktywne filtry

Drabiny 2-częściowe uniwersalne

Drabina 2 elementowa uniwersalna może być użytkowana jako drabina wysuwana lub drabina rozstawna. Stabilność oraz trwałość drabiny zapewniają antypoślizgowe stopnie, które gwarantują stabilność i skutecznie zabezpieczają przed upadkiem. Gumowe stopki zapobiegają przesuwaniu drabiny oraz chronią podłoże przed porysowaniem. Konstrukcja aluminiowa jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Różnorodna liczba szczebli i wysokość robocza umożliwiają dopasowanie drabiny do własnych potrzeb. Drabiny 2 elementowe można stosować wewnątrz budynków, jak i przy wszelakich pracach na zewnątrz. Drabiny aluminiowe mogę być użytkowane również w miejscach o podwyższonej wilgotności, dzięki odporności aluminium na korozję. W ofercie również drabina na schody.

Drabiny aluminiowe 2 elementowe spełniają normy PN-EN-131 i posiadają certyfikat TÜV, dlatego mogą być wykorzystywane nie tylko jako drabiny domowe, ale również jako drabiny profesjonalne. Dedykowane dla osób, które podczas korzystania z drabiny stawiają na stabilność i chcą uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości.

Drabiny 2-częściowe uniwersalne idealnie sprawdzają się w firmach podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych, a także w halach oraz magazynach. W gospodarstwach domowych mogą być użytkowane nie tylko podczas remontów, ale niejednokrotnie są przydatne również w trakcie domowych porządków bądź w różnych pracach ogrodowych.

W ofercie także akcesoria do drabin, które zwiększają funkcjonalność i ułatwiają prace na wysokości. Stopień poszerzający zwiększa powierzchnię podparcia dla stóp, poprawiając komfort długotrwałej pracy na drabinie. Oparcie do ściany zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniem przez opartą drabinę. Kółka podgumowane do drabiny aluminiowej pomagają wsunąć drabinę po ścianie, a podgumowana powierzchnia sprawia, że kółka nie ślizgają się po ścianie.

Dostępne części zamienne umożliwiają szybką wymianę wyeksploatowanego elementu drabiny. W asortymencie różne stopki do drabin oraz występujący w kilku rodzajach stabilizator do drabiny.

Drabiny ALVE są w pełni bezpieczne, zapewniają całkowitą wygodę i komfort użytkowania. W ofercie również inne rodzaje drabin, między innymi drabina 3 elementowa, drabina wielofunkcyjna, drabina przystawna  oraz drabina magazynowa.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto