Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x14

Wytrzymała i trwała drabina aluminiowa 1x14 to solidny produkt, przeznaczony do użytkowania przez wiele lat. Dostępna jako drabina przystawna z linii półprofesjonalnej Eurostyl oraz drabina profesjonalna z linii Forte dla specjalistów.

Drabina aluminiowa z linii Eurostyl przeznaczona jest do użytku jako drabina domowa, a także drabina do biura, warsztatu, czy mniej wymagających prac budowlanych. Linia Forte to porządne drabiny dla firm, do codziennego, intensywnego wykorzystania. Doskonale sprawdzają się przy pracach budowlanych, remontowych, wykończeniowych, a także w halach i magazynach.

Solidna konstrukcja aluminiowa jest bardzo trwała oraz wytrzymała, a jednocześnie lekka i wygodna do transportu. Aluminium jest materiałem odpornym na uszkodzenia oraz korozję, dzięki czemu drabiny aluminiowe mogą być użytkowane w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Drabina aluminiowa 1x14 zaopatrzona jest w antypoślizgowe stopki, zapewniające stabilność drabiny oraz zabezpieczające przed niepożądanym przesuwaniem drabiny. Ryflowane szczeble antypoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny.

Drabiny ALVE spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat TUV i spełniona norma PN-EN-131. W ofercie również inne produkty, między innymi drabiny 2-elementowe wysuwane, drabiny 3-elementowe uniwersalne, drabiny wielofunkcyjne czy drabiny specjalne.

W celu zwiększenia komfortu pracy można zastosować akcesoria do drabin, takie jak stopień poszerzający, noga przedłużająca czy pojemnik na narzędzia. Dostępne również części zamienne, w tym stopki do drabin oraz stabilizator do drabiny.