Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x16

Wyjątkowo trwała drabina aluminiowa 1x16 to drabina przystawna, przeznaczona do użytkowania jako drabina do firmy. Wykonana z najwyższej jakości komponentów aluminiowych, które zapewniają dużą wytrzymałość drabiny oraz odporność na uszkodzenia. Drabiny aluminiowe są lekkie, a dzięki temu poręczne i wygodne w przenoszeniu.

Linia Forte to drabiny profesjonalne, doskonale sprawdzające się przy ciężkich  pracach budowlanych, remontowych, wykończeniowych czy konserwatorskich. Drabina aluminiowa 1x16 jest zgodna z normą PN-EN-131, a także posiada certyfikat TUV. Nośność drabiny do 150 kg zapewnia dużą wytrzymałość konstrukcji.

Drabina aluminiowa wyposażona w ryflowane szczeble rozpierane w podłużnicach drabiny oraz stopki antypoślizgowe, które zapewniają bezpieczeństwo oraz stabilność podczas prac na wysokości. Drabina ALVE została wykonana z grubszego aluminum, z myślą o intensywnych pracach na wysokości. Solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność drabiny.

Oferowane są również inne rodzaje produktów, między innymi drabiny rozstawne, drabiny jednostronne, drabiny dwustronne oraz drabiny 2 częściowe uniwersalne. Szeroki asortyment umożliwia wybór drabiny dostosowanej do własnych preferencji. Ponadto drabiny można wzbogacić o akcesoria do drabin, które mogą zwiększyć wygodę oraz efektywność prac na wysokości. W ofercie również części zamienne.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto