Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x13

Porządna i wytrzymała drabina aluminiowa 2x13 składa się z dwóch elementów, po 13 szczebli każdy. Jest to drabina 2 częściowa wysuwana oraz drabina 2 elementowa uniwersalna. Solidne drabiny aluminiowe z linii półprofesjonalnej Eurostyl to doskonały wybór do biur, warsztatów, lekkich prac budowlanych oraz do użytku jako drabina domowa.

Bardzo trwała drabina wysuwana to drabina składana, tworzona z dwóch elementów, które można rozsuwać oraz zsuwać. Bezpieczna i solidna drabina aluminiowa. Do zastosowania jako drabina przystawna, przydatna do różnych zadań, gdy jest potrzeba pracy na dużej wysokości.

Natomiast drabiny 2 częściowe uniwersalne mogą być używane jako drabina rozstawna lub drabina rozsuwana. Drabiny uniwersalne są lekkie, zwarte i łatwe w rozkładaniu oraz składaniu. Możliwość ułożenia w różne konfiguracje w zależności od potrzeb użytkownika sprawia, że jest to produkt o wszechstronnym zastosowaniu.

Drabiny aluminiowe 2x13 są zgodne z EN-131 oraz certyfikowane przez TUV, dzięki czemu mogą być użytkowane jako drabiny dla firm. Norma PN-EN 131 określa wymagania dotyczące konstrukcji, wymiarów oraz bezpieczeństwa drabin, natomiast certyfikat TUV jest znakiem jakości i wiarygodności produktu. Zgodnie z normą maksymalne obciążenie drabiny wynosi 150 kg.

Drabiny ALVE mają łatwo dostępne części zamienne. Dodatkowe akcesoria do drabin to elementy, które mogą ułatwić prace na wysokości i poprawić bezpieczeństwo. W ofercie również drabina dwustronna czy drabina wielofunkcyjna.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto