Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 4x3

Drabina aluminiowa 4x3 to produkt składający się z 4 części, po 3 szczeble każda. Jest to drabina przegubowa, pozwalająca na regulację wysokości i dostosowanie jej do różnych zadań. Drabina aluminiowa jest lekka, a zarazem wytrzymała, co zapewnia jej trwałość oraz odporność na korozję, a dodatkowo pozwala na bezpieczne i łatwe przenoszenie oraz ustawianie.

Do zastosowania jako jako drabina wolnostojąca, drabina przystawna, drabina przystawna z dystansem do muru lub podest roboczy. Jest to drabina profesjonalna z linii produktowej Forte. W ofercie dostępne akcesoria do drabin, w tym pokład do drabin przegubowych 4-częściowych, umożliwiający wygodne korzystanie z podestu roboczego.

Drabina przegubowa 4x3 to narzędzie do użytku przemysłowego, budowlanego lub domowego. Używana do różnych zadań, takich jak prace konserwatorskie, naprawy dachów, przycinanie drzew czy prace w ogrodzie. Doskonale sprawdza się jako drabina domowa. Dzięki zgodności z normą EN-131 oraz posiadaniu certyfikatu TUV może być również użytkowana jako drabina do firmy.

Solidne drabiny przegubowe są wygodną i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych drabin. To drabiny wielofunkcyjne, zapewniające większą elastyczność. Zajmują mniej miejsca podczas przechowywania i transportu, a złożone mieszczą się nawet w bagażniku samochodu osobowego. Wyposażone w antypoślizgowe stopki oraz ryflowania na każdym szczeblu, co dodaje stabilności oraz bezpieczeństwa w czasie użytkowania.

W asortymencie również inne produkty, w tym drabiny dwustronne, drabiny rozstawne, drabiny 2 częściowe wysuwane czy drabiny magazynowe. Ponadto drabiny ALVE mają dostępne części zamienne, takie jak stopki do drabin oraz stabilizator, które umożliwiają szybką wymianę danego elementu drabiny.