Aktywne filtry

Drabiny magazynowe

Drabiny aluminiowe magazynowe z linii Forte zostały stworzone z myślą o profesjonalistach, do zastosowania jako drabiny dla firm. Przeznaczone są do intensywnego wykorzystywania w wszelkiego rodzaju magazynach, halach produkcyjnych czy warsztatach. Najwyższa jakość materiałów zapewnia wysoką klasę produktów, solidność oraz komfort użytkowania.

Wykonane z aluminium, które charakteryzuje się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Drabiny aluminiowe są odporne na uszkodzenia oraz korozję. Wyposażone w gumowe stopki antypoślizgowe, szerokie stopnie i pałąk zabezpieczający, które zapewniają stabilność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy na drabinie.

Drabiny magazynowe mogą być użytkowane jako drabiny profesjonalne, gdyż spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN-131 oraz posiadają certyfikat TÜV. Dedykowane dla pracowników budowlanych, magazynowych czy produkcyjnych. Ich wykonanie oraz funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wzorowo sprawdzać się podczas wszelkich prac technicznych, kiedy bezpieczeństwo pracownika i niezawodność sprzętu są priorytetem.

Linia Forte przeznaczona do intensywnego wykorzystania jako drabina profesjonalna. W ofercie drabina jednostronna, drabina z podestem oraz podest przejściowy. Drabina magazynowa o maksymalnym obciążeniu do 150 kg, zapewniającym stabilność i wytrzymałość drabiny.

Dostępne akcesoria do drabin poprawiają komfort podczas pracy na wysokości, a także zwiększają funkcjonalność drabiny. Poręcz do drabin magazynowych ułatwia wchodzenie na drabinę. Koła do drabin magazynowych oraz koła samohamowalne umożliwiają wygodne przemieszczanie drabiny. W asortymencie również części zamienne do drabin.

Drabiny ALVE to solidne i trwałe produkty, przeznaczone do użytkowania przez wiele lat. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania zapewnia długą żywotność drabiny. Drabina aluminiowa to wielofunkcyjny produkt charakteryzujący się mnogością zastosowań. W ofercie również drabina przystawna, drabina rozstawna, drabina domowa, drabina 3 elementowa czy drabina wysuwana.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto