Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x8

Wysokiej jakości drabina aluminiowa 3x8 to drabina trzyelementowa o składanej konstrukcji. Każdy z trzech segmentów składa się z ośmiu szczebli. Dzięki możliwości rozłożenia jako drabina rozsuwana, drabina rozstawna czy drabina przystawna jest to produkt bardzo uniwersalny, cechujący się mnogością zastosowań.

W celu zapewnienia jak największego poziomu bezpieczeństwa i spełnienia europejskich standardów, drabina aluminiowa 3x8 jest wykonana w zgodzie z normami PN-EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Drabiny ALVE o maksymalnym obciążeniu do 150 kg, zapewniającym wygodę oraz stabilność podczas użytkowania.

Drabiny 3 częściowe uniwersalne występują w trzech liniach produktowych: Helper - linia ekonomiczna do zastosowania jako drabina domowa, Eurostyl - solidne drabiny półprofesjonalne, Forte - linia profesjonalna przeznaczona do użytku jako drabiny dla firmy. Liczba szczebli 3x8 zapewnia optymalną wysokość roboczą drabiny, doskonale sprawdzająca się w wielu różnorodnych pracach.

Dzięki możliwości regulacji pozycji drabiny oraz wysokości roboczej można dostosować produkt do indywidualnych potrzeb i zapewnić bezpieczne oraz stabilne podparcie podczas pracy na wysokości. Drabina 3 elementowa to wygodne oraz praktyczne narzędzie, idealne dla wszystkich, którzy potrzebują dostępu do wysokich miejsc w domu, warsztacie czy miejscu pracy.

Drabina aluminiowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i solidność. Wytrzymała konstrukcja aluminiowa, solidny stabilizator, ryflowane szczeble oraz stopki antypoślizgowe zapewniają duży komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania, a także długą żywotność drabiny.

W asortymencie sklepu znajdują się również inne produkty, w tym drabiny 2 elementowe, drabiny magazynowe czy drabiny specjalne, w tym drabina przegubowa, drabina na schody czy drabina z podestem. W ofercie dostępne funkcjonalne akcesoria do drabin, a także części zamienne.