Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x8

Wszechstronna i trwała drabina aluminiowa 2x8 to różne rodzaje drabin. Dostępne takie produkty, jak drabina przegubowa, drabina magazynowa, drabina dwustronna, drabina 2 elementowa uniwersalna oraz drabina 2 częściowa wysuwana.

Drabiny dwustronne dostępne są jako model ze stopniami, doskonale sprawdzający się jako drabina domowa, a także w wersji ze szczeblami z linii Forte, oferującej drabiny profesjonalne. Z kolei drabina przegubowa to drabina wielofunkcyjna, z możliwością zastosowania jako drabina przystawna bądź drabina rozstawna.

Drabina rozsuwana to mocna i trwała drabina dwuczęściowa. Z kolei drabiny 2 częściowe uniwersalne mogą być użytkowane jako drabina wysuwana lub drabina wolnostojąca.

Drabiny magazynowe oferują podest przejściowy, który jest dedykowany do prac w halach produkcyjnych oraz magazynach. Może być wykorzystywany jako przejście nad linią produkcyjną, dojście do urządzeń, a także do sięgania na wyższe regały.

Drabiny dla firm muszą mieć potwierdzony wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego drabiny ALVE są zgodne z normą EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Mocne i trwałe drabiny aluminiowe o udźwigu do 150 kg.

Różnorodne akcesoria do drabin umożliwiają zwiększenie efektywności prac na wysokości. Dostępne między innymi kółka do drabiny aluminiowej, haki do zawieszania drabiny, stopień poszerzający, oparcie do muru czy noga przedłużająca. W asortymencie również części zamienne, dzięki którym w szybki i prosty sposób można wymienić zużyty element drabiny.