Aktywne filtry

Drabiny firmowe

Drabiny do firmy przeznaczone są do wykorzystania profesjonalnego. Wyprodukowane w zgodzie z normą EN-131, o maksymalnym obciążeniu do 150 kg. Drabiny dla profesjonalistów cechują się dużą wytrzymałością oraz żywotnością. Konstrukcja aluminiowa jest solidna i trwała, a jednocześnie lekka oraz komfortowa w użytkowaniu. Certyfikat TÜV zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Drabiny profesjonalne, to produkty, takie jak drabina magazynowa, drabina przegubowa, drabina specjalna, drabina rozsuwana, drabina 2 elementowa uniwersalna czy drabina 3 elementowa. Charakteryzują się one mnogością zastosowań, zarówno do prac wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, a także posiadają różną ilość szczebli. Drabiny aluminiowe są bardzo solidne oraz stabilne, a ponadto lekkie, wygodne w transporcie i użytkowaniu.

Drabina profesjonalna - czy jest potrzebna?

Drabina profesjonalna wykonana z wysokiej jakości aluminium. Dzięki odporności aluminium na korozję, drabina aluminiowa może być użytkowana również w miejscach o podwyższonej wilgotności. Do zastosowania w pracach remontowych, budowlanych, wykończeniowych, czy też w halach i magazynach. Solidne oraz wytrzymałe drabiny, przeznaczone do użytkowania przez wiele lat.

Drabiny magazynowe są przeznaczone do intensywnego wykorzystywania w wszelkiego rodzaju magazynach, halach produkcyjnych i warsztatach. Drabiny wysuwane sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oparcie drabiny o ścianę, m.in. na budowach oraz przy pracach instalacyjnych. Drabiny aluminiowe przegubowe to drabiny wielofunkcyjne, wyposażone w specjalne przeguby, pozwalające na ustawienie drabiny w różnych konfiguracjach.

W ofercie drabin dla firm znajdują się dwie linie produktów: Forte - mocne drabiny do ciężkich prac budowlanych i częstego użytkowania, Eurostyl - drabiny półprofesjonalne, idealne do mniej intensywnego wykorzystania, a także do biur i warsztatów. Drabiny różnią się przede wszystkim grubością aluminium oraz rodzajem materiału, z którego wykonane są elementy drabiny, takie jak: okucia, śruby, stabilizatory. W asortymencie dostępna również linia Helper - do zastosowania jako drabiny domowe.

Drabina do firmy - funkcjonalna i solidna

Akcesoria do drabin ułatwiają korzystanie z drabiny dla profesjonalistów. W ofercie stopień poszerzający, który zwiększa pole oparcia dla stóp podczas długotrwałego korzystania z drabiny. Haki do zawieszania drabiny umożliwiają wygodne wieszanie drabiny na burtach samochodów, wagonów bądź na barierkach. Dzięki zastosowaniu uchwytu dachowego ze zwykłej drabiny przystawnej powstaje drabina dachowa.

Dostępne od ręki części zamienne umożliwiają prostą i szybką wymianę zużytego elementu drabiny aluminiowej. W asortymencie różne stopki do drabiny oraz stabilizator do drabin, występujący w kilku rodzajach. Bezpieczne i solidne drabiny ALVE do zastosowania profesjonalnego.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto