Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x7

Wytrzymała drabina aluminiowa 3x7 to drabina 3 elementowa o maksymalnym obciążeniu do 150 kg. Wykonana z materiałów najwyższej jakości, w celu zapewnienia jak największej żywotności produktu. Poręczna konstrukcja jest wygodna do transportu oraz rozkładania, dzięki czemu drabina aluminiowa jest bardzo komfortowa w użytkowaniu.

Liczba szczebli 3x7 występuje w linii produktowej Eurostyl, oferującej solidne drabiny półprofesjonalne, które mogą być zastosowane w warsztatach czy do mniej intensywnych prac jako drabiny do firmy. Dostępna także w linii ekonomicznej Helper, do zastosowania jako drabina domowa. Drabina 3x7 występuje również jako drabina na schody.

Drabiny 3 częściowe uniwersalne doskonale sprawdzają się w wielu różnorodnych pracach na wysokości. Przydatne podczas remontów, prac ogrodowych i konserwatorskich. Do użytkowania jako drabina rozstawna bądź drabina wysuwana.

W celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa drabiny są zaopatrzone w certyfikat TUV potwierdzający zgodność z normą PN-EN-131. Drabiny aluminiowe są odporne na uszkodzenia oraz korozję, dzięki czemu mogą być stosowane również na zewnątrz i w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Drabiny ALVE mogą być zaopatrzone w różnorodne akcesoria do drabin, zapewniające jeszcze większy komfort podczas pracy. Oferta sklepu to również drabiny dwustronne, drabiny przystawne czy drabiny jednostronne. Łatwo dostępne części zamienne umożliwiają szybką wymianę wyeksploatowanego elementu drabiny.