Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x10

Wielofunkcyjna drabina aluminiowa 3x10 to drabina 3 elementowa, składająca się z trzech części oraz dziesięciu szczebli. Stosunkowo lekka i poręczna konstrukcja znajduje swoje zastosowanie na budowach, w firmach remontowych lub zajmujących się wykonywaniem instalacji na wysokości.

Drabiny 3 częściowe uniwersalne dają możliwość ustawienia jako drabina wolnostojąca, drabina rozsuwana albo dwie niezależnie drabiny, w tym drabina rozstawna oraz drabina przystawna. Drabiny są zgodne z normą EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Dzięki temu, że są certyfikowane mogą być w bezpieczny sposób użytkowane w sposób profesjonalny.

Drabina aluminiowa 3x10 dostępna jest w 3 liniach produktowych. Linia Helper oferuje drabiny ekonomiczne, doskonale nadające się do wykonywania codziennych prac w domu oraz w ogrodzie. Drabina aluminiowa przeznaczona do użytku jako drabina domowa. Lekka konstrukcja jest wygodna do transportu oraz rozkładania.

Drabiny półprofesjonalne Eurostyl to solidne i trwałe drabiny aluminiowe, które sprawdzają się do użytku w biurach, warsztatach, przy remontach oraz pracach konserwatorskich. Dostępna również drabina na schody, doskonale sprawdzająca się na schodach i pochyłościach terenu.

Drabiny profesjonalne Forte przeznaczone są do użytku jako drabiny dla firm. Mocne wykonanie z komponentów najwyższej jakości sprawia, że drabina jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Maksymalne obciążenie do 150 kg zapewnia stabilność konstrukcji podczas pracy.

Dodatkowo drabiny można wyposażyć w akcesoria do drabin, takie jak kółka, haki czy szpice, które zwiększają funkcjonalność i efektywność pracy. W asortymencie także części zamienne do drabiny, które umożliwiają wymianę zużytego elementu drabiny. Dostępne różne stopki do drabin oraz stabilizator.