Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x11

Solidna drabina aluminiowa 3x11 to narzędzie stosowane w celu umożliwienia dostępu do wyższych obiektów, takich jak okna, dachy, ściany czy drzewa. Drabina aluminiowa składa się z 3 elementów po 11 szczebli, co umożliwia użytkownikowi osiągnięcie dużej wysokości roboczej. Drabina 3x11 o nośności do 150 kg, zapewniającej stabilność oraz bezpieczeństwo.

Drabina 3 elementowa wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium, co czyni ją bardzo poręczną oraz łatwą w transporcie. Posiada stabilną podstawę ze stopkami antypoślizgowymi, co zapobiega przesuwaniu drabiny i zapewnia bezpieczeństwo użytkownika.

Drabiny 3-częściowe uniwersalne o liczbie szczebli 3x11 dostępne są w linii ekonomicznej Helper oraz w linii półprofesjonalnej Eurostyl. Przeznaczone do użytkowania jako drabina rozstawna lub drabina wysuwana. W zależności od modelu drabiny 3 elementowe mogą być używane jako drabiny do domu lub drabiny profesjonalne.

Drabina Helper idealnie sprawdza się do prac przydomowych, w ogrodzie oraz lekkich prac konserwatorskich. Dedykowana jest do użytku jako drabina domowa. Drabiny półprofesjonalne z linii Eurostyl to solidne i mocne produkty, przeznaczone do użytkowania przez wiele lat. Dostępna również drabina na schody.

Drabiny spełniają europejskie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako drabiny dla firmy. Wytrzymała i odporna na uszkodzenia konstrukcja aluminiowa. Drabiny ALVE posiadają certyfikat TUV potwierdzający zgodność z normą PN-EN-131, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne oraz komfortowe. Dodatkowo do drabin oferowane są akcesoria do drabin oraz części zamienne. W asortymencie dostępne również drabiny jednostronne, drabiny dwustronne, drabiny przystawne czy drabiny magazynowe.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto