Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x18

Niezwykle wytrzymała drabina aluminiowa 2x18 to drabina dwuelementowa z 18 szczeblami w każdym elemencie. Występuje jako drabina 2 elementowa wysuwana z linii Forte, oferującej drabiny profesjonalne. Wzmocniona konstrukcja zapewnia optymalną sztywność i trwałość drabiny przez wiele lat.

W zależności od modelu drabina rozsuwana może być wysuwana ręcznie bądź linką. W ofercie drabiny wysuwane o standardowej szerokości oraz drabiny poszerzone, mające szersze szczeble w stosunku do zwykłej drabiny, co zapewnia większy komfort podczas pracy. Doskonale sprawdzają się w pracach, w których zwykła drabina przystawna nie wystarcza, oferując duży maksymalny zasięg pracy.

Drabiny dla firm wykonane są z grubszego aluminium, w celu zapewnienia jak największej wytrzymałości. Wyposażone w mocne szczeble antypoślizgowe oraz stopki z gumową powłoką, chroniące drabinę przed poślizgiem. Najwyższa jakość materiałów oraz wykonania zapewnia wysoką trwałość drabiny ALVE.

Zaopatrzone w certyfikat TUV na zgodność z normą PN-EN-131, która określa wymagania oraz zasady dotyczące użytkowania drabin aluminiowych. Drabiny aluminiowe spełniające te kryteria są bardziej stabilne i wytrzymałe niż drabiny niecertyfikowane, a także mają potwierdzony wysoki poziom bezpieczeństwa.

W szerokiej ofercie występują również części zamienne oraz akcesoria do drabin, które ułatwiają oraz poprawiają bezpieczeństwo pracy na wysokości. Dostępne również drabiny rozstawne, drabiny dwustronne, drabiny 3 elementowe czy drabiny specjalne, w tym drabiny przegubowe.