Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x11

Drabina aluminiowa 2x11 występuje jako drabina dwustronna ze stopniami z linii Forte, a z linii Eurostyl jako drabina 2 elementowa uniwersalna, drabina 2 elementowa wysuwana oraz drabina na schody. Wykonana jest z aluminium, materiału lekkiego oraz odpornego na korozję, dzięki czemu może być użytkowana wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz i w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Linia Forte oferuje bardzo wytrzymałe drabiny profesjonalne o wzmocnionej konstrukcji, przeznaczone do codziennych oraz zawodowych prac na wysokości. Drabiny dla firm doskonale sprawdzają się w ciężkich pracach budowlanych, remontowych, konserwatorskich, a także w magazynach i halach produkcyjnych.

Drabiny półprofesjonalne z linii Eurostyl o nośności 150 kg i elastycznym zastosowaniu, przeznaczone są do okazjonalnych prac na wysokości, do zastosowania w biurach, warsztatach czy jako drabina domowa. Poręczne, wygodne do transportu oraz przechowywania. Dodatkowo mogą być wyposażone w akcesoria do drabin.

Wytrzymałe drabiny aluminiowe 2x11 są zgodne z normą PN-EN 131, a ponadto posiadają certyfikat TUV, będący poświadczeniem jakości oraz bezpieczeństwa produktu. Drabiny aluminiowe są wszechstronne i nadają się do różnych zastosowań. Wykonanie drabiny z wysokiej jakości aluminium zapewnia odpowiednią sztywność drabiny oraz stabilność podczas pracy na wysokości.

Na rynku dostępne są różne modele i rozmiary drabin aluminiowych. Drabiny ALVE to między innymi drabiny wielofunkcyjne, drabiny przystawne, drabiny magazynowe czy drabiny specjalne. Solidne drabiny o dużej nośności oraz wytrzymałości, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, a także warunki atmosferyczne.