Aktywne filtry

Drabiny 2-częściowe wysuwane

Drabina rozsuwana to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, do użytkowania jako drabina przystawna. Drabiny 2 częściowe wysuwane wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oparcie drabiny. Duża wysokość i zasięg roboczy drabin wysuwanych sprawiają, że doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy zwykłe drabiny nie dają sobie rady.

Wykonane z aluminium, które jest wytrzymałe i bardzo trwałe. Dzięki odporności na korozję drabiny aluminiowe można użytkować na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności. Solidne wykonanie z komponentów najwyższej jakości zapewnia wykorzystanie drabiny przez wiele lat.

Drabina aluminiowa rozsuwana spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat TÜV, a także spełniona norma PN-EN-131. Dzięki temu może być użytkowana jako drabina profesjonalna. Drabiny rozsuwane sprawdzają się również jako drabiny domowe.

W asortymencie drabina wysuwana oraz drabina z liną. Doskonałe do użytku na budowach, podczas prac konserwacyjnych czy przy pracach instalacyjnych. Solidna aluminiowa konstrukcja zapewnia stabilną i bezpieczną pracę na wysokości. Dodatkowo drabina z linką rozsuwa się bez wysiłku. Wystarczy jedno pociągnięcie za linkę, a drabina aluminiowa sama się wysuwa.

Podczas wyboru drabiny warto zwrócić uwagę na parametry, takie jak ilość szczebli, maksymalny zasięg pracy czy wysokość drabiny. Drabiny wysuwane występują w dwóch wersjach szerokości: drabina o standardowej szerokości oraz drabina poszerzona. Większa szerokość drabiny sprawia, że praca na wysokości jest wygodniejsza i bardziej komfortowa.

W kategorii drabiny 2 elementowe wysuwane dostępne są dwie linie produktowe: Forte - trwałe i bardzo wytrzymałe drabiny dla firm, przeznaczone do intensywnych prac budowlanych, a także Eurostyl - solidne, lekkie i wygodne w użyciu drabiny półprofesjonalne.

W asortymencie znajdują różne kategorie produktów, między innymi drabina 3 elementowa, drabina rozstawna, drabina dwustronna czy drabina wielofunkcyjna. W przypadku większych wymagań dostępne są drabiny specjalne, a w nich drabina na schody, drabina z podestem, drabina przegubowa oraz drabina rusztowanie.

Dodatkowo funkcjonalne akcesoria do drabin zwiększają komfort pracy na wysokości. Kółka do drabiny umożliwiają wygodne wsunięcie drabiny po ścianie. Szpice do drabin zapewniają stabilną pracę na nierównym i miękkim gruncie. V-profil to zabezpieczenie, które ułatwia pracę na drabinie przystawionej do wąskich obiektów, takich jak słupy czy drzewa.

Drabiny ALVE mają dostępne części zamienne, które umożliwiają prostą wymianę elementu drabiny. W asortymencie stopki do drabin oraz stabilizator do drabiny. Drabiny ALVE oferują szeroki asortyment uniwersalnych produktów, wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Pewne i sprawdzone narzędzia pracy, będące gwarantem bezpieczeństwa, zwiększonej efektywności oraz wygody.