Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x5

Drabina aluminiowa 2x5 składa się z 2 elementów, po 5 stopni lub szczebli w każdym. Występuje jako drabina dwustronna, drabina magazynowa oraz drabina przegubowa. Dzięki odporności na korozję, drabiny aluminiowe mogą być stosowane zarówno w trudno dostępnych miejscach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

W ofercie drabina z linii Eurostyl, doskonale sprawdzająca się jako drabina domowa, a także drabiny profesjonalne z linii Forte. Drabina przegubowa to drabina wielofunkcyjna, z możliwością rozłożenia jako drabina przystawna lub drabina wolnostojąca.

Drabiny ALVE z linii Forte to również drabiny dwustronne w wersjach ze stopniami lub ze szczeblami. W ofercie także podest przejściowy magazynowy, do zastosowania jako dojście do maszyn i urządzeń, podest do sięgania na wyższe regały, a także jako przejście nad taśmą linii produkcyjnej.

Drabiny dla firm to narzędzia doskonale nadające się do prac budowlanych, wykończeniowych, malarskich, konserwacyjnych czy monterskich. Bezpieczne drabiny aluminiowe wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, w zgodzie z normą EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Duża wytrzymałość gwarantuje nośność drabiny do 150 kg.

Szeroki asortyment umożliwia dobór drabiny do własnych preferencji. W ofercie między innymi drabina 3 elementowa, drabina rozsuwana, drabina rozstawna oraz drabina rusztowanie. W celu zwiększenia funkcjonalności i wygody pracy można zastosować różnorodne akcesoria do drabin. W razie potrzebny dostępne są również części zamienne.