Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x9

Bezpieczna drabina aluminiowa 1x9 występuje jako drabina przystawna w wersji ze stopniami linii Forte oraz ze szczeblami linii Eurostyl. Wyprodukowane w zgodzie z normą PN-EN-131, a ponadto certyfikowane przez TUV, dzięki czemu mogą być użytkowane jako drabiny do firmy.

Linia Eurostyl oferuje porządne i funkcjonalne drabiny półprofesjonalne, doskonale sprawdzające się w biurach, warsztatach oraz gospodarstwach domowych. Drabiny aluminiowe z linii Forte to bardzo trwałe drabiny profesjonalne. Przeznaczone do intensywnego i częstego wykorzystywania w pracach budowlanych, wykończeniowych, remontowych, a także w halach produkcyjnych oraz magazynach.

Najprostszym rodzajem drabin są drabiny przystawne, które opierają się o ścianę lub inną pionową powierzchnię. Wykonane z najwyższej jakości komponentów aluminiowych, warunkujących dużą żywotność drabiny. Lekkie, poręczne i łatwe do przechowywania drabiny jednoelementowe.

Drabiny aluminiowe są wyposażone w stopki antypoślizgowe, które zapewniają stabilność, ochraniając przed niepożądanym przesuwaniem drabiny, a dodatkowo zapobiegają uszkodzeniom podłoża. Liczba 1x9 stopni lub szczebli zapewnia solidną wysokość roboczą, umożliwiającą wygodną pracę.

Drabiny ALVE mogą być użytkowane jako drabina profesjonalna lub drabina domowa. W ofercie wiele produktów, w tym drabina jednostronna, drabina rozstawna, drabina wysuwana oraz drabina dwustronna. Dostępne dodatkowo akcesoria do drabin mogą ułatwić i poprawić bezpieczeństwo pracy na wysokości. Z kolei części zamienne do drabin to elementy, które mogą być wymieniane w razie zużycia lub uszkodzenia.