Aktywne filtry

Akcesoria do drabin

Akcesoria do drabin pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać możliwości drabiny. W asortymencie wiele produktów przeznaczonych do różnych typów drabin. Wysokiej jakości drabina aluminiowa wzbogacona o akcesoria do drabin maksymalizuje efektywność pracy.

Doskonale sprawdzają się w pracy z produktami, takimi jak drabina 3 elementowa, drabina 2 częściowa uniwersalna, drabina przystawna, drabina rozsuwana czy drabina wielofunkcyjna. Akcesoria do drabin aluminiowych zwiększają funkcjonalność oraz wygodę podczas korzystania z drabiny ALVE. Zarówno drabina profesjonalna, jak i drabina domowa mogą zostać zaopatrzone w akcesoria do drabin.

Drabiny magazynowe mają dedykowane kółka do drabin magazynowych oraz kółka samohamowalne, które umożliwiają wygodne przemieszczanie drabiny. Drabina magazynowa może zostać zaopatrzona również w poręcz do drabin magazynowych, zwiększającą komfort oraz bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny.

Pojemnik na narzędzia MultiCaddy sprawia, że wszystkie narzędzia podczas pracy na drabinie ze szczeblami są zawsze pod ręką. Noga przedłużająca do drabiny umożliwia postawienie drabiny na nierównym podłożu, takim jak stopnie schodów lub krawędzie krawężników. Szpice do drabin aluminiowych pozwalają na komfortowe korzystanie z drabiny na miękki gruncie, zapewniając stabilność.

Drabina przegubowa 4x3 może zostać wzbogacona w pokład do drabin przegubowych, dzięki któremu powstaje drabina z podestem. Drabiny przystawne zaopatrzone w V-profil bądź V-profil z rolkami pozwalają na bezpieczną pracę przy słupach, drzewach i innych wąskich obiektach.

Kółka do drabiny oraz kółka podgumowane do drabiny aluminiowej pomagają wsunąć drabinę po ścianie, a dodatkowo zabezpieczają powierzchnię przed uszkodzeniem. Haki do zawieszania drabiny pozwalają zawiesić drabinę na burtach samochodów, wagonów lub barierkach. Stopień poszerzający do drabiny to doskonała pomoc przy długotrwałych pracach na wysokości.

W asortymencie również uchwyt dystansowy do drabiny oraz oparcie do muru do drabiny, które zwiększają komfort podczas pracy. Uchwyt dachowy do drabin ze szczeblami pozwala na zamianę zwykłej przystawnej drabiny jednoelementowej w drabinę dachową.

Drabiny ALVE mają szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych. Najwyższa jakość materiałów oraz wykonania sprawia, że akcesoria do drabin są bardzo trwałe i mogą zwiększać funkcjonalność drabiny przez długi czas. W ofercie również części zamienne do drabin.