Aktywne filtry

Akcesoria do drabin

Akcesoria do drabin aluminiowych pozwolą Ci jeszcze lepiej wykorzystać możliwości twojej drabiny. Np. dzięki uchwytowi dachowemu zwykła drabina przystawna zamieni się w drabinę dachową. Zastosowanie Pojemników do drabin aluminiowych (toppBoxx i MultiCaddy) sprawi, że wszystkie narzędzia będziesz miał zawsze pod ręką. Praca na drabinie aluminiowej stanie się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

 

Wysokiej jakości drabina to często dopiero połowa sukcesu. Równie ważną kwestią są akcesoria i dodatki. Często nie myśli się o tym na co dzień. W rzeczywistości, w ogóle o tym nie myślimy, do momentu gdy okaże się, że potrzebujemy tego typu produktu.

 

Akcesoria do drabin to zyskująca na popularności grupa produktów, które mogą ułatwić pracę na wysokości. Wybór w tym segmencie jest duży, więc łatwo znaleźć coś, czego akurat potrzebujemy. Bardzo popularnym gadżetem jest na przykład pojemnik na narzędzia - można go przymocować do drabiny i dzięki temu mieć wszystkie potrzebne przedmioty przy sobie. Nie trzeba co chwilę schodzić z drabiny lub prosić o pomoc. Oczywiście dodatków jest więcej - dostępny jest też szereg akcesoriów zwiększających stabilność na trudnym terenie. Mamy tutaj na myśli m.in. nogi przedłużające, pomocne w sytuacji, gdy podłoże jest nierówne lub szpice do podłużnic, które sprawiają, że nawet na miękkiej glebie, drabina będzie stała stabilnie.

 

Jeśli czeka nas dłuższa praca, warto zaopatrzyć się w stopień poszerzający do drabiny. Dzięki zwiększonej powierzchni do oparcia nóg, będzie nam znacznie wygodniej. Innym często niezbędnym usprawnieniem jest v-profil do drabin - dzięki niemu możemy bezpiecznie oprzeć drabinę nawet na okrągłym słupie.

 

Warto samemu przejrzeć ofertę i znaleźć coś, czego akurat potrzebujemy.