Aktywne filtry

Drabiny przystawne

Drabiny aluminiowe przystawne to najprostszy typ drabin. Wykonane z wysokiej jakości aluminium. Drabiny aluminiowe są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Pozwalają zachować prawidłową równowagę podczas pracy i gwarantują doskonałą ochronę przed niebezpieczeństwem upadku. Wyposażone w podgumowane stopki, które zapobiegają przesuwaniu drabiny oraz zapewniają stabilność, a dodatkowo chronią podłoże przed porysowaniem i uszkodzeniem.

Drabiny przystawne marki ALVE to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat TÜV. Wyprodukowane w zgodzie z normami PN-EN-131, dzięki czemu praca na wysokości jest stabilna oraz bezpieczna. Doskonale sprawdzają się zarówno jako drabiny domowe, jak i jako drabiny profesjonalne. Solidna konstrukcja aluminiowa jest odporna na uszkodzenia oraz korozję.

Drabiny przystawne to modele składające się z jednego elementu, który podczas pracy opiera się o ścianę budynku. Znajdują swoje zastosowanie m.in. w warsztatach, na placach budowy lub w fabrykach. Przydatne w trakcie rutynowych prac w domu, ogrodzie i garażu. Obecność drabiny przystawnej w gospodarstwie domowym jest nieoceniona szczególnie podczas remontów, gdy jest konieczność dotarcia do trudno dostępnych miejsc.  

Drabiny przystawne dostępne są nie tylko w formie jednoelementowej drabiny przystawnej, ale również jako drabina wysuwana, drabina 2 elementowa uniwersalna, drabina 3 elementowa, drabina wielofunkcyjna oraz drabina przegubowa. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Drabina przystawna to rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać wysoki poziom wygody oraz bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości. Solidna konstrukcja aluminiowa charakteryzuje się dużą trwałością oraz żywotnością. Stabilna i wytrzymała drabina aluminiowa.

W ofercie trzy linie drabin: Forte - mocne drabiny profesjonalne dla firm, Eurostyl - drabiny półprofesjonalne oraz Helper - linia ekonomiczna, do użytku jako drabiny do domu. Do wyboru różna wysokość robocza drabiny, ilość stopni lub ilość szczebli, co pozwala na dostosowanie drabiny do własnych preferencji.

Akcesoria do drabin zwiększają funkcjonalność drabiny oraz wygodę podczas pracy. W asortymencie między innymi szpice do drabin, ułatwiające prace na grząskim gruncie. V-profil z rolką zapewnia bezpieczeństwo w trakcie pracy z drabiną przystawną przy wąskich i okrągłych obiektach, takich jak słupy czy drzewa, a rolka ułatwia wsunięcie drabiny. Uchwyt dystansowy do drabiny zwiększa komfort pracy, dzięki zapewnieniu odstępu od powierzchni, na której oparta jest drabina.

Drabiny aluminiowe przystawne mają  łatwo dostępne części zamienne, w tym stopki do drabin oraz stabilizator do drabiny. W ofercie również drabiny rozstawne, drabiny magazynowe i drabiny dwustronne. Drabiny ALVE to gwarancja najwyższej jakości.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto