Aktywne filtry

Drabiny przystawne

Drabiny przystawne aluminiowe jest to najprostszy typ drabin, bardzo lekkie i zajmujące niewiele miejsca. Jednoelementowe drabiny ALVE są zgodne ze wszelkimi europejskimi normami PN-EN 131 na co masz załączony certyfikat TUV. Drabina przystawna aluminiowa to rozwiązanie dla osób, które podczas korzystania z drabiny stawiają na stabilność i chcą uzyskać wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa podczas pracy na drabinie. Oferowane drabiny aluminiowe wyposażone są w podgumowane stopki.

 

Najczęściej wybieranymi modelami drabin są drabiny 2-częściowe uniwersalnedrabiny 2-częściowe wysuwane lub drabiny 3-częściowe uniwersalneNie każdy jednak wie, że równie dobrze w wielu sytuacjach sprawdzają drabiny przystawne. Pozwalają bowiem zachować prawidłową równowagę podczas pracy i gwarantują doskonałą ochronę przed niebezpieczeństwem upadku.

 

Drabiny przystawne to modele składające się z jednego elementu, które najczęściej opiera się podczas pracy o ścianę budynku. Znajdują swoje zastosowanie m.in. w warsztatach, na placach budowy lub w fabrykach. Możesz skorzystać z ich pomocy także w trakcie rutynowych prac w swoim domu, ogrodzie lub garażu. Obecność w gospodarstwie domowym drabiny przystawnej okaże się nieoceniona szczególnie podczas remontów, kiedy często jesteśmy zmuszeni dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

 

Materiał, z jakiego są wykonane drabiny przystawne to aluminium - jest to niezwykle solidne tworzywo, które pozwala na intensywne korzystanie z drabiny bez jakichkolwiek ograniczeń. Charakteryzuje się bowiem doskonałą trwałością i odpornością na uszkodzenia wynikające z niekorzystnych warunków. Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze większy komfort i wygodę podczas pracy, możesz zainwestować w akcesoria do drabin przystawnych, które jeszcze bardziej ułatwią Ci pracę na wysokości.