Aktywne filtry

Drabiny Aluminiowe

Drabiny aluminiowe to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj drabin dostępnych na rynku. Są one zdecydowanie lżejsze i trwalsze od drabin wykonanych z materiałów stosowanych dawniej takich jak: drewno czy stal. Producent drabin ALVE dzięki swojej wieloletniej obecności na rynku oraz doświadczeniu w branży drabin i rusztowań zapewniają drabiny o najwyższej jakości, a ich ceny są na atrakcyjnym poziomie. Każda drabina kupiona w sklepie ALVE będzie służyć Państwu przez wiele lat! W ofercie produktowej można znaleźć drabiny różnego typu: drabiny rozstawnedrabiny przystawne, poprzez drabiny 2 i 3 częściowe oraz magazynowe, drabiny wielofunkcyjne oraz przeznaczone dla specjalistów. Asortyment sklepu ALVE jest też wzbogacony o podesty robocze szerokiego zastosowania, które w znaczący sposób ułatwiają pracę w magazynie na wysokościach.

Drabiny aluminiowe ALVE wytwarzane są z najwyższej jakości profili aluminiowych produkowanych w Europie. Wysoka jakość jaką zapewniają produkty firmy ALVE to nie tylko długa żywotność drabin, ale także wydłużony okres gwarancyjny oferowanych drabin ALVE.

W sklepie ALVE asortyment jest na tyle rozbudowany oraz ceny drabin są tak atrakcyjne, że z pewnością każdy klient znajdzie drabinę dla siebie. Drabiny aluminiowe to aktualnie najczęściej wybierany rodzaj drabin rozstawnych, ponieważ ich komfort użytkowania jest zdecydowanie lepszy, niż w przypadku drabin drewnianych czy też stalowych. Ceny drabin wykonanych z aluminium są niższe od tych wykonanych z drewna czy stali nierdzewnej, a przy tym są lżejsze i mogą służyć przez wiele lat w bardzo dobrym stanie. W ofercie naszej można znaleźć także drabiny przystawne, które zapewniają użytkownikowi pełną stabilność, bezpieczeństwo i wysoką wygodę. Z oferty drabin warto także wyszczególnić drabiny 2-częściowe - mogą to być drabiny 2-częsciowe wysuwane bądź też drabiny 2-częściowe uniwersalne z wielorakim zastosowaniem podczas użytkowania. Drabiny 3-częściowe uniwersalne łączą w sobie cechy drabiny rozstawnej z wysuwaną, przez co najlepiej dopasowują się do powierzchni, na której są wykorzystywane. Jeżeli natomiast planujecie zaopatrzyć się w coś maksymalnie uniwersalnego, to warto zainteresować się drabinami wielofunkcyjnymi. Tego typu drabiny dostępne są w dwóch rodzajach: drabiny na schody oraz drabiny przegubowe. Nie można także zapomnieć o drabinach magazynowych, bez których profesjonalny skład nie może się obejść. W tej kategorii można też znaleźć niezbędną do magazynu drabinę magazynową. W ofercie mamy także drabiny dielektryczne, która stanowi podstawowe wyposażenie każdego elektryka pracującego na wysokości, zapewniając mu maksymalne bezpieczeństwo poprzez pokrycie jej powierzchni laminatem, który nie przewodzi prądu.

Posiadasz już drabinę, zobacz akcesoria do drabin, które ułatwiają i wspomagają pracę na wysokości przez swoją funkcjonalność, uniwersalność i wielorakie przeznaczenie. Nasza oferta to także części zamienne do drabin, takie jak stabilizatory czy stopki do drabin. Jeśli szukasz atrakcyjnych ofert i okazji cenowych, to skorzystaj z oferowanych zestawów – kupując w pakiecie płacisz dużo mniej, zarówno za drabinę, jak i za akcesoria do niej.

Zastanawiasz się jaką drabinę wybrać? Zapytaj naszych konsultantów o odpowiednią drabinę aluminiową - na pewno doradzą satysfakcjonujące i fachowe rozwiązanie.

Nasza firma zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego drabina ALVE kupiona w naszym sklepie będzie Państwu służyć przez długie lata.