Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x4

Drabina aluminiowa 2x4 to drabina dwustronna z 8 stopniami, po 4 stopnie na każdą stronę. Wejście z obu stron zapewnia wygodę podczas prac na wysokości. Możliwość użytkowania drabiny w dwóch kierunkach zwiększa jej funkcjonalność. Szerokie stopnie antypoślizgowe zapewniają komfort podczas korzystania z drabiny.

W asortymencie drabiny dwustronne z linii produktowej Eurostyl, oferującej drabiny półprofesjonalne, a także drabiny profesjonalne z linii Forte. Drabiny ALVE spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat TUV na zgodność z normą PN-EN-131.

Drabina aluminiowa 2x4 z linii Eurostyl doskonale sprawdza się do użytku jako drabina do domu, biura czy warsztatu. Lekka i poręczna drabina składana, wygodna do transportowania. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie jest bardzo łatwe.
Drabiny dla firm są niezbędne do wykonywania prac remontowych, konserwacyjnych oraz montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także w fabrykach czy halach produkcyjnych. W ofercie również drabina magazynowa. Podest przejściowy to narzędzie ułatwiające dostęp do półek czy regałów i zwiększające bezpieczeństwo podczas prac magazynowych.

Drabiny aluminiowe charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Dostępne różnorodne produkty, w tym drabiny jednostronne, drabiny przystawne czy drabiny rozstawne. Funkcjonalnym dodatkiem do drabin są akcesoria do drabin, zwiększające efektywność prac na wysokości. W asortymencie również części zamienne do drabin.