Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x10

Drabina aluminiowa 2x10 to drabina dwuelementowa, która składa się z dwóch części po 10 szczebli każda. Wykonana jest z trwałego aluminium, które jest odporne na korozję. Dostępna jako drabina dwustronna, drabina 2 elementowa uniwersalna oraz drabina 2 częściowa wysuwana. Do użytku wewnątrz pomieszczeń, a także na zewnątrz i w miejscach o zwiększonej wilgotności, dzięki odporności aluminium na korozję.

Szczeble z fakturą antypoślizgową trwale zamocowane do podłużnic drabiny zapewniają bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny. Stopki antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu drabiny, a ponadto zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem.

Wielozadaniowa drabina aluminiowa 2x10 występuje w linii produktowej Forte, oferującej drabiny profesjonalne. Doskonale sprawdzają się podczas ciężkich prac budowlanych, remontowych czy konserwatorskich. Drabiny dla firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz niezwykłą trwałością. Wykonane z solidnego, grubego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia.

W celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa drabiny aluminiowe przeznaczone dla firm posiadają certyfikat TUV i są wyprodukowane zgodnie z normami EN-131. Aluminiowa konstrukcja o maksymalnym obciążeniu do 150 kg.

W ofercie dostępne również inne produkty, jak drabiny przystawne, drabiny rozstawne, drabiny jednostronne, a także drabiny na schody czy drabiny przegubowe. Drabiny ALVE mają łatwo dostępne części zamienne. W celu zwiększenia efektywności pracy na wysokości można dodatkowo zastosować różnorakie akcesoria do drabin.