Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x6

Wszechstronna drabina aluminiowa 1x6 występuje w kilku kategoriach. Liczba stopni 1x6 jest dostępna jako drabina przystawna, drabina magazynowa oraz drabina domowa. W zależności od rodzaju drabina 6 stopniowa przeznaczona jest do zastosowania jako drabina profesjonalna lub drabina do domu.

Solidne stopki zabezpieczają przed zarysowaniem podłoża i chronią przed niepożądanym przesuwaniem drabiny podczas pracy. Wygodne stopnie zapewniają duży komfort podczas stosowania z drabiny do prac na wysokości. Drabiny aluminiowe są lekkie oraz poręczne, co sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo komfortowe.

Drabiny do firmy z linii specjalistycznej Forte wyróżniają się wyjątkową trwałością z nośnością do 150 kg, co pozwala korzystać z nich przez długie lata. Wykonane w zgodzie z normą PN-EN-131 oraz certyfikowane przez TUV, dzięki czemu są bezpieczne i stabilne podczas pracy. Drabiny ALVE wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wyjątkową trwałość drabiny.

Drabina aluminiowa 1x6 w linii dostępna jest również jako drabiny domowe. Są to lekkie drabiny jednostronne, wygodne do użytku przy wszelkich pracach w gospodarstwie domowym. Drabiny składane po złożeniu zajmują mało miejsca, dlatego są proste w przechowywaniu.

Dodatkowo dostępne są akcesoria do drabin, które umożliwiają zwiększenie funkcjonalności drabin oraz ułatwienie pracy. W razie potrzeby w ofercie występują również części zamienne, takie jak stabilizator czy stopki do drabin. Drabiny ALVE to solidne produkty, oferujące komfortowe warunki pracy na wysokości.