Aktywne filtry

Drabiny jednostronne

Drabiny jednostronne to podstawowy typ drabin. Wykonane z trwałego i wytrzymałego aluminium. Solidna konstrukcja o niewielkiej wadze ułatwia korzystanie z drabiny, pozwalając na wygodne przenoszenie drabiny oraz komfortowe rozstawianie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

W asortymencie drabin jednostronnych znajduje się zarówno drabina domowa, jak i drabina magazynowa, do użytkowania jako drabina profesjonalna. Drabina składana po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie. Drabiny jednostronne są poręczne, wygodne do przenoszenia i rozkładania.

Drabiny do domu doskonale sprawdzają się podczas codziennych obowiązków domowych, remontów, pomocne podczas sprzątania czy drobnych napraw. Z kolei drabiny dla firm są przydatne podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, a także w biurach, warsztatach, halach i magazynach.

Konstrukcja aluminiowa jest odporna na korozję, dlatego drabiny aluminiowe mogą być użytkowane nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Solidne drabiny profesjonalne są zgodne z normami PN-EN-131 oraz posiadają certyfikat TÜV, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i komfortowe. Drabina aluminiowa jest odporna na uszkodzenia oraz bardzo trwała.

Lekka i wygodna w użytkowaniu drabina jednostronna. Szerokie stopnie, stabilny podest oraz poręcz zabezpieczająca zapewniają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Różna liczba stopni i wysokość robocza w danym wariancie umożliwia dopasowanie drabiny do własnych preferencji.

Dostępne akcesoria do drabin ułatwiają pracę na wysokości i zwiększają funkcjonalność drabiny. Poręcz do drabin magazynowych zwiększa bezpieczeństwo oraz wygodę podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny. W asortymencie również ułatwiające przemieszczanie drabiny koła do drabin magazynowych i koła jezdne samohamowalne.

Części zamienne do drabin umożliwiają szybką, prostą oraz tanią wymianę wyeksploatowanych elementów drabiny, dzięki czemu drabina może być wykorzystywana przez długie lata. W ofercie różne stopki do drabiny oraz stabilizator do drabiny, dostępny w kilku rodzajach odpowiednich do różnych modeli drabin.

Drabiny ALVE to solidne i trwałe produkty, z gwarancją najwyższej jakości. W asortymencie również inne produkty, w tym drabina dwustronna, drabina 3 elementowa, drabina rozsuwana, drabina przystawna oraz drabina wielofunkcyjna.