Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x10

Wszechstronna drabina aluminiowa 1x10 to produkt o mocnej konstrukcji. Drabiny aluminiowe są bardzo wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Zapewniają wysoki komfort podczas prac na wysokości. Lekkie i wygodne do przenoszenia. Duża wysokość robocza zapewnia optymalne warunki pracy.

Liczba szczebli 1x10 jest dostępna w produktach, takich jak drabina magazynowa, drabina jednostronna, drabina przystawna oraz drabina przystawna ze stopniami. Doskonale sprawdzają się zarówno jako drabina domowa, jak również drabina profesjonalna. Mnogość zastosowań sprawia, że są to produkty bardzo uniwersalne.

Linia Eurostyl to solidne i trwałe drabiny półprofesjonalne, natomiast linia Forte oferuje bardzo mocne drabiny profesjonalne, idealnie sprawdzające się do prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, a także w magazynach i halach produkcyjnych. Drabiny spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN-131 oraz posiadają certyfikat TUV, dzięki czemu mogą być użytkowane jako drabiny dla firm.

W asortymencie również inne kategorie produktów, w tym drabiny wielofunkcyjne, drabiny dwustronne, drabiny 2-częściowe wysuwane, a także drabiny 3-częściowe uniwersalne. Wielozadaniowe drabiny aluminiowe o różnej liczbie szczebli oraz maksymalnym zasięgu pracy, z nośnością do 150 kg.

Dodatkowe akcesoria do drabin, takie jaki haki, szpice oraz noga przedłużająca, zwiększają funkcjonalność oraz efektywność podczas prac na wysokości. Drabiny ALVE mają dostępne również części zamienne, które umożliwiają szybką i prostą wymianę niesprawnego elementu drabiny. Oferowane stopki do drabin oraz stabilizator do drabiny dostępne są od ręki.