Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x3

Lekka drabina aluminiowa 1x3 występuje jako drabiny jednostronne. Wykonana jest z komponentów wysokiej jakości, dzięki czemu jest solidna i wytrzymała. Wyposażona w wygodne stopnie ułatwiające korzystanie z drabiny, a także stopki zapobiegające przesuwaniu drabiny podczas pracy. Liczba stopni 1x3 jest dostępna jako drabina domowa oraz drabina magazynowa.

Solidne drabiny ALVE dostępne są w trzech liniach produktowych: Helper - linia ekonomiczna, Eurostyl - drabiny półprofesjonalne oraz Forte - drabiny profesjonalne. W ofercie produktowej drabiny dwustronne, drabiny przystawne, drabiny rozstawne, a dla bardziej wymagających drabiny specjalne czy drabiny wielofunkcyjne, w tym drabina przegubowa, drabina rusztowanie, drabina z podestem oraz drabina na schody.

Drabina aluminiowa 1x3 to między innymi podest jednostronny z linii Forte, który zapewnia wygodną pracę przy wszelkich pracach magazynowych. Drabiny do firmy są zgodne z normami PN-EN-131, a ponadto posiadają certyfikat TUV, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i komfortowe. Maksymalne obciążenie 150 kg zapewnia stabilność oraz wytrzymałość.

Drabina składana to wygodne rozwiązanie do zastosowania jako drabina do domu. Lekka konstrukcja jest wygodna do przenoszenia oraz użytkowania, a po złożeniu drabina aluminiowa zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania.

Funkcjonalnym dodatkiem są akcesoria do drabin, które zwiększają efektywność prac na wysokości. Drabiny ALVE charakteryzują się dużą żywotnością oraz trwałością. W razie potrzeby dostępne są części zamienne do drabin, umożliwiające wygodną wymianę stopek czy stabilizatora.