Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x2

Poręczna drabina aluminiowa 2x2 to drabina składana z dwoma stopniami po obu stronach. Doskonale się sprawdza do zastosowania jako drabina domowa. Lekka i stabilna, a jej profilowane stopnie zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę podczas pracy.

Drabina dwustronna to drabina wolnostojąca, która umożliwia wchodzenie i schodzenie z obu stron. Drabina składana po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest prosta do przechowywania. Poręczna drabina wygodna do przenoszenia oraz do wykonywania codziennych prac.

Drabina z linii półprofesjonalnej Eurostyl. Bezpieczna drabina aluminiowa spełniająca normy EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Maksymalne obciążenie 150 kg zapewnia dużą wytrzymałość drabiny. Solidna konstrukcja aluminiowa jest trwała i odporna na uszkodzenia.

Drabiny dwustronne są przydatne do prac domowych, ogrodowych lub malarskich. Wygodne do użytku również jako drabiny dla firm w biurach czy małych warsztatach. Ostatnie stopnie drabiny po rozłożeniu stanowią wygodny podest, który sprawia, że praca na wysokości staje się bardzo komfortowa oraz bezpieczna.

Szerokie stopnie nitowane do podłużnic drabiny zapewniają niezwykłą trwałość drabiny ALVE. Dodatkowo krawędzie zabezpieczono żółtymi zaślepkami wykonanymi z tworzywa sztucznego, czyniąc całą konstrukcję bardzo estetyczną. Mocne pasy ograniczające rozstaw zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny.

W ofercie również inne drabiny aluminiowe. Dostępna między drabina przegubowa, drabina z podestem, drabina na schody, a także drabina rozsuwana oraz drabina 3 elementowa. Ponadto w asortymencie znajdują się również akcesoria do drabin oraz części zamienne.