Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x7

Porządna drabina aluminiowa 1x7 cechuje się mnogością zastosowań, zarówno w domu, jak i w firmie. Dostępna w kilku kategoriach, jako drabiny domowe, drabiny przystawne oraz drabiny magazynowe, które występują jako podest jednostronny oraz drabina magazynowa jednostronna.

Drabiny ALVE oferowane są w trzech liniach produktowych: Forte to bardzo mocne drabiny profesjonalne, Eurostyl zawiera solidne i trwałe drabiny półprofesjonalne, natomiast Helper to linia ekonomiczna, do zastosowania jako drabina do domu.

Drabina aluminiowa 1x7 jest dostępna jako funkcjonalne drabiny jednostronne. Wykonane są one z odpornego na uszkodzenia aluminium, zapewniającego stabilność konstrukcji podczas korzystania z drabiny. Wszechstronne zastosowanie do różnorodnych prac sprawia, że jest to bardzo funkcjonalna drabina.

Drabiny dla firm posiadają certyfikat TUV i są wykonane zgodnie z normą EN-131, w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz komfortu pracy. Maksymalne obciążenie do 150 kg zapewnia dużą stabilność i wytrzymałość. Liczba szczebli lub stopni 1x7 zapewnia optymalną wysokość roboczą, zapewniającą wygodne warunki do pracy.

Drabiny aluminiowe mają dostępne akcesoria do drabin, zwiększające komfort podczas pracy, a także części zamienne do drabin. W asortymencie również inne produkty, między innymi drabina wielofunkcyjna, drabina 3 elementowa, drabina rozsuwana, drabina przegubowa oraz drabina z podestem.