Aktywne filtry

Najczęściej wyszukiwane

Najczęściej wyszukiwane drabiny ALVE. Popularne modele drabin z linii produktowych Forte, Eurostyl oraz Helper. Wytrzymałe i bardzo trwałe drabiny aluminiowe, charakteryzujące się odpornością na uszkodzenia. Lekka konstrukcja aluminiowa zapewnia wygodę w przenoszeniu i użytkowaniu drabiny.

Seria Forte oferuje mocne drabiny profesjonalne, doskonale sprawdzające się przy wszelkich ciężkich pracach budowlanych, remontowych, wykończeniowych, konserwatorskich czy instalacyjnych. Dużą popularnością cieszą się drabiny 3 elementowe oraz drabiny 2 elementowe uniwersalne. Produkty te mają kilka możliwości rozłożenia, dzięki czemu cechują się mnogością zastosowań do wielu prac wymagających większego zasięgu pracy.

W asortymencie występują również drabiny magazynowe, przeznaczone do wykorzystania w magazynach i halach produkcyjnych. Często wyszukiwane są również drabiny specjalne, takie jak drabina na schody, drabina rusztowanie czy drabina z podestem. Wykorzystywane są one w sytuacjach, gdy zwykła drabina aluminiowa nie jest wystarczajaca.

Drabiny półprofesjonalne z linii Eurostyl to solidne produkty o dużej trwałości. Lekkie i poręczne drabiny aluminiowe. Doskonale sprawdzają się jako drabina do domu, biura czy warsztatu. Dostępna między innymi drabina przystawna doskonale sprawdza się w pracach, w których jest potrzeba oparcia drabiny o ścianę. W sytuacji, gdy potrzebna jest większa wysokość robocza, to wówczas przydaje się drabina rozsuwana. Do wyboru różna ilość szczebli oraz wysokość robocza.

Drabiny ALVE z linii Eurostyl oraz Forte są wyprodukowane w zgodzie z europejskimi standardami bezpieczeństwa, czyli normami EN-131, a ponadto posiadają certyfikat​ TUV. Dzięki temu mogą być użytkowane jako drabiny dla firm, zapewniając bezpieczną oraz komfortową pracę.​

Drabiny ekonomiczne Helper są lekkie i wygodne w użytku. Przeznaczone do zastosowania jako drabiny domowe. Dostępna jest drabina jednostronna wyposażona w wygodne stopnie. Jest to drabina składana, która po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Jako drabina domowa dostępna jest również drabina 3 elementowa, która doskonale sprawdza się przy wszelkich domowych pracach ogrodowych, remontowych oraz konserwacyjnych.