Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 3x14

Wyjątkowo mocna drabina aluminiowa 3x14 to drabina składana, wykonana z trzech elementów, każdy po 14 szczebli. Drabina 3 elementowa z serii Forte to drabina uniwersalna, przeznaczona do użytku jako drabina profesjonalna. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i wytrzymałość narzędzia.

Drabina 3 częściowa uniwersalna jest wykorzystywana w wielu branżach, między innymi budowlanej, telekomunikacyjnej czy przemysłowej. Doskonale sprawdza się podczas prac remontowych, wykończeniowych oraz konserwatorskich. Jest to drabina aluminiowa składająca się z trzech sekcji, każda po 14 szczebli.

Drabiny do firmy muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa, dlatego drabiny ALVE do użytku profesjonalnego są zgodne z normą EN-131, co potwierdza certyfikat TUV. Drabiny aluminiowe o dopuszczalnym obciążeniu do 150 kg, gwarantującym bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy. Drabina 3x14 zapewnia optymalną wysokość roboczą.

Drabina rozkładana posiada ryflowane szczeble antypoślizgowe oraz stabilizator, które zwiększają bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy na wysokości. Podgumowane stopki wykazują właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu drabina wielofunkcyjna jest stabilna podczas różnorodnych prac i nie przesuwa się.

Wzmocniona konstrukcja do zastosowań profesjonalnych zapewnia dużą wytrzymałość i długą żywotność drabiny. W ofercie również drabiny jednostronne, drabiny przystawne czy drabiny dwustronne. Różnorodne akcesoria do drabin to dodatki, które mogą zwiększyć efektywność prac na wysokości. Ponadto drabiny ALVE mają dostępne od ręki części zamienne.