Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x20

Drabina aluminiowa 2x20 to drabina rozsuwana składająca się z 2 części, każda po 20 szczebli. W ofercie drabiny 2-częściowe wysuwane z linii Forte. Są to mocne i bardzo trwałe drabiny profesjonalne, przeznaczone do intensywnych prac na wysokości. Doskonale sprawdzają się podczas prac budowlanych oraz konserwatorskich, a także w fabrykach czy magazynach.

Drabiny dla firmy to drabiny aluminiowe o wzmocnionej konstrukcji, które spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa i są przeznaczone do częstego użytkowania w różnorodnych pracach na wysokości. Drabiny ALVE zaopatrzone są w certyfikat TUV, potwierdzający zgodność z normą EN-131.

Mocna drabina aluminiowa 2x20 zapewnia bardzo duży maksymalny zasięg pracy. Doskonale sprawdza się przy wymagających pracach na dużych wysokościach, gdzie zwykła drabina przystawna nie wystarcza. Drabiny w zależności od modelu mogą być rozsuwane ręcznie bądź za pomocą linki. W ofercie drabiny o standardowej szerokości oraz drabiny poszerzane, zwiększające komfort pracy.

Ryflowane szczeble rozpierane w podłużnicach drabiny zapewniają stabilność podczas wchodzenia i schodzenia. Podgumowane stopki antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu drabiny, a ponadto zabezpieczają podłoże przed porysowaniem. Szeroki asortyment zaopatrzony jest również w drabiny dwustronne, drabiny jednostronne, drabiny 2 częściowe uniwersalne, drabiny magazynowe czy drabiny do domu.

Akcesoria do drabin to dodatkowe elementy, które zwiększają bezpieczeństwo oraz wygodę podczas pracy na wysokości. Wśród nich znajdują się między innymi kółka, uchwyt dachowy, stopień poszerzający, oparcie do muru czy haki. Ponadto drabiny ALVE mają dostępne od ręki części zamienne, takie jak stopki do drabiny czy stabilizator.