Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 2x9

Solidna i poręczna drabina aluminiowa 2x9 to drabina składająca się z dwóch części i dziewięciu szczebli lub stopni. Wielofunkcyjna drabina aluminiowa 2x9 może być użytkowana jako drabina przystawna lub drabina rozstawna. W zależności od rodzaju nadaje się do rozsunięcia lub rozłożenia.

W ofercie takie produkty jak drabina dwustronna, drabina 2 częściowa wysuwana, drabina 2 częściowa uniwersalna oraz drabina na schody. Solidna konstrukcja aluminiowa z nośnością do 150 kg. Drabiny aluminiowe zgodne z normami PN-EN-131 oraz certyfikowane przez TUV, dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako drabiny do firmy.

Drabina 2 elementowa uniwersalna ma możliwość rozłożenia jako drabina rozsuwana lub drabina wolnostojąca. Jest to drabina wielofunkcyjna, cechująca się mnogością zastosowań. Dostępna również drabina schodowa. Z kolei drabina wysuwana o liczbie szczebli 2x9  zapewnia optymalną wysokość roboczą do prac na wysokości. Może być również użytkowana jako dwie drabiny przystawne.

Drabina z wejściem dwustronnym dostępna jest w wersji ze szczeblami, jako drabina profesjonalna z linii Forte. W asortymencie również drabina ze stopniami z linii półprofesjonalnej Eurostyl, doskonale sprawdzająca się jako drabina domowa. Wytrzymałe drabiny dwustronne wyposażone są w taśmę zabezpieczającą przed rozsunięciem drabiny, zwiększającą bezpieczeństwo podczas pracy.

Drabiny ALVE można wzbogacić o akcesoria do drabin, takie jak kółka podgumowane, uchwyt dachowy, uchwyt dystansowy czy szpice do drabin aluminiowych. Dostępne od ręki części zamienne, takie jak stopki czy stabilizator do drabiny, umożliwiają prostą wymianę wyeksploatowanego elementu drabiny.