Aktywne filtry

Drabina aluminiowa 1x18

Drabina aluminiowa 1x18 to drabina przystawna, wyposażona w solidne szczeble o właściwościach antypoślizgowych. Zapewniają one bezpieczeństwo podczas wchodzenia na drabinę i schodzenia z niej. Zamocowane na końcach drabiny ALVE stopki antypoślizgowe zabezpieczają przed przesuwaniem drabiny, dodatkowo chroniąc przed uszkodzeniem powierzchnię, na której ustawiona jest drabina.

Drabina aluminiowa 1x18 dostępna jest w linii Eurostyl oraz Forte. Linia Eurostyl to solidne drabiny półprofesjonalne, doskonale sprawdzające się w biurach, warsztatach, przy pracach konserwatorskich, a także jako drabiny do domu.

Linia Forte zawiera w sobie mocne drabiny profesjonalne, przeznaczone do intensywnego i częstego użytkowania. Dedykowane do ciężkich prac budowlanych, wykończeniowych, remontowych oraz do użytkowania w halach i magazynach.

Certyfikat TUV gwarantuje bezpieczeństwo konstrukcji. Drabiny aluminiowe wyprodukowano w zgodzie z normą PN-EN-131, dzięki czemu mogą być użytkowane jako drabiny dla firm. Maksymalne obciążenie do 150 kg zapewnia trwałość i dużą wytrzymałość konstrukcji.

Drabina aluminiowa może być wzbogacona w akcesoria do drabin. Różnorodny asortyment zwiększa efektywność podczas pracy na wysokości. Drabiny ALVE mają łatwo dostępne części zamienne. W ofercie również inne rodzaje drabin aluminiowych, między innymi drabiny magazynowe, drabiny dwustronne, drabiny wielofunkcyjne oraz drabiny rozsuwane.